Як "Білі шоломи" рятують жертв землетрусів у Сирії. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як "Білі шоломи" рятують жертв землетрусів у Сирії. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

"Білі шоломи" рятують людей у Сирії після землетрусів
. Волонтер "Білих шоломів" тримає дівчинку під час розборів завалів будівень унаслідок землетрусу 6 лютого, Сирія, Ідліб, лютий 2023 року. Фото: Getty Images

У Сирії після потужного землетрусу людей рятують "Білі шоломи". Це — Сирійські сили цивільної оборони. Волонтери організації працюють без перерви, щоб врятувати якомога більше людей. Як вони працюють — у відео.

6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини та на території Сирії стався потужний землетрус. Президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив, що землетрус магнітудою 7,7 став найпотужнішим з 1939 року.

Станом 8 лютого, загиблих — понад 11 тисяч людей. За даними президента Туреччини, кількість загиблих внаслідок землетрусу досягла 8 574 людей, ще 49 133 отримали поранення. У Сирії на територіях, контрольованих повстанцями та урядом, внаслідок землетрусу загинуло понад 2 500 людей. Постраждали — близько 4 600 людей, повідомляє Reuters з посиланням на сирійські державні ЗМІ та організацію “Білі шоломи”.

Двох українців, яких турецька сторона вважала загиблими, врятували з-під завалів будинку в місті Хатай, повідомив посол України в Туреччині Боднар. Раніше МЗС України отримало 24 звернення про відсутність зв’язку українцями, які проживають в зоні землетрусу в Туреччині, їх місця перебування встановлюють.

Читайте також

У Туреччині та Сирії сталися потужні землетруси, понад 11 000 людей загинули. Що відомо

Чи прогнозували потужні землетруси в Туреччині та Сирії: пояснює сейсмолог

"Усі країни хочуть допомогти Туреччині, Ідлібу ніхто не надав допомоги" — член "Білих шоломів" у Сирії про землетруси

"Трусилося все, тріскалися стіни". Очевидці розповідають про землетрус у Туреччині

Найбільші землетруси останніх десятиліть: Непал, Японія, Гаїті та Китай

На початок