50 "пунктів незламності" Київщини отримали гуманітарну допомогу від ООН

50 "пунктів незламності" Київщини отримали гуманітарну допомогу від ООН

50 "пунктів незламності" Київщини отримали гуманітарну допомогу від ООН
"Пунктам незламності" на Київщині передали гуманітарну допомогу від ООН Фото: КОВА

Міжнародна організація з міграції ООН передала гуманітарну допомогу для "пунктів незламності" Київщини. Її отримали 10 громад, зокрема Українська, Білоцерківська, Фастівська. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що допомогу відправили у Білоцерківський, Обухівський та Фастівський райони.

"Це 720 ліхтарів на акумуляторах, по 3000 матраців, ковдр та складних стільців, понад 300 комплектів постільної білизни тощо. Це речі першочергової необхідності, що сприятимуть більш комфортному перебуванню відвідувачів. На місці територіальні громади самостійно розподілять вантаж між 50 "пунктами",— йдеться у повідомленні.

У КОВА нагадують, що "пункти незламності" — це місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. Вони облаштовуються в адміністративних будівлях, закладах освіти, бізнесу, наметах ДСНС, модульних спорудах. Функціонують вони безкоштовно.

В "пунктах", не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність тепла, води, мобільного зв’язку, інтернету, живлення для мобільних пристроїв. Перелік адрес можна знайти за посиланням

Що відомо про "пункти незламності" у Київській області

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.

Станом на 29 січня на Київщині функціонують 438 "пунктів незламності", всередині січня було 421. Найбільше таких локацій розгорнули органи місцевого самоврядування – 291. ДСНС створила 65 таких об’єктів.

Для Київської області передали 55 терміналів Starlink, які розмістять у "пунктах незламності", щоб жителі регіону, попри тривале вимкнення електрики, постійно залишалися зі звʼязком та мали безперебійний доступ до інтернету

На кінець грудня минулого року у Київській області діяли 412 "пунктів незламності". Тодішній очільник КОВА зазначав, що деякі з них потребують дооблаштування.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки допоможуть виправити недоліки та поліпшити роботу таких об’єктів.

У Бучі з’явилась "юрта незламності". А В Ірпені запустили автобус як мобільний пункт обігріву.

Читайте також

В "Бучаводоканал" була спроба рейду. СБУ затримали учасників

Продав військовим неякісні бронежилети: підприємцю з Київщини повідомили підозру

У Києві понад 7 тис родин з дітьми з інвалідністю отримали продуктові набори — Хонда

Росіяни обстріляли житлові будинки в Краматорську, єврокомісари приїхали в Україну. 344 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок