Впевненість і самозахист. Скільки жінок відвідали курси самооборони у Борисполі

Впевненість і самозахист. Скільки жінок відвідали курси самооборони у Борисполі

Ексклюзивно
Впевненість і самозахист. Скільки жінок відвідали курси самооборони у Борисполі
Фото: патрульна поліція Борисполя

У батальйоні патрульної поліції Борисполя на Київщині почали проводити курси самооборони для жінок. Як повідомили Суспільному, у грудні 2022 року на курси зареєструвалися 102 жінки, із них 70 — відвідали заняття. Тоді було сформовано 4 групи.

Ініціатором став командир батальйону Артур Шкроб. Раніше він проводив такі курси й в інших містах. Як зазначили у відомстві, відвідували їх дуже активно.

Заняття проводять капітан поліції та старший інспектор із професійної підготовки Сергій Худоба, а також старший лейтенант поліції Максим Ярмолюк.

У поліції Борисполя розповіли, що на сьогодні сформовано одну загальну групу з 25 жінок. Патрульні навчають прийомам звільнення від захватів за руки, охоплення, як застосувати послаблювальні удари та зони їх нанесення, а також використання спеціальних або підручних засобів для самозахисту.

Зараз почалася реєстрація жінок на наступні заняття з самооборони. Записатися можна за посиланням.

Що відомо про інші навчальні проєкти на Київщині

Для учнів закладів середньої освіти Київської області кваліфіковані тренери проводять навчання правилам мінної безпеки. Курс триватиме з вересня 2022 року по лютий 2023 року.

З 1 лютого розпочав роботу Освітній хаб Київщини. Це новий соціально-гуманітарний проєкт для жителів області. У ньому діти та дорослі зможуть безкоштовно, зокрема, розвинути soft skills, отримати допомогу у професійному самовизначенні.

12 вересня минулого року у Києві стартували тренінги для киян, де можна навчитися надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами.

Читайте також

Курси підготовки для цивільних і військових — чому вчать та де це відбувається

На початок