Утричі більше від очікуваного. Кияни масово реєструються на безпекові тренінги

Утричі більше від очікуваного. Кияни масово реєструються на безпекові тренінги

Утричі більше від очікуваного. Кияни масово реєструються на безпекові тренінги
Фото: Департамент суспільних комунікацій КМДА

12 вересня у Києві розпочалися тренінги для киян, де можна навчитися надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами. Лекції проводять у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів.

Про це повідомляє пресслужба КМДА із посиланням на директора Департаменту суспільних комунікацій Романа Лелюка.

За підтримки Посольства Великої Британії в Україні кияни мають можливість отримати базові теоретичні та практичні знання, які допоможуть не панікувати і правильно діяти у критичних ситуаціях.

"Попит на лекції – шалений, охочих утричі більше, ніж прогнозували.  До прикладу, до кінця вересня заплановано 6 тренінгів, які розраховані на 120 осіб. Однак лише за 2 дні реєстраційну форму на участь заповнили майже 400 людей", — каже Лелюк.

За його словами, лекції уже прослухали понад 650 працівників столичних райдержадміністрацій та підприємств критичної інфраструктури. Вони працюють із людьми, тож повинні знати, як поводитися у кризових ситуаціях, щоб навчити свої колективи та в разі небезпеки допомагати населенню.

Повідомляється, що незабаром буде оприлюднено графік лекцій на жовтень і відкрита реєстрація.

Тренінги у VcentrіHUB безкоштовні.

Що відомо

  • Загалом із початку повномасштабної війни на базі Vcentri HUB відбулося понад 470 заходів, 25% із яких – для вимушених переселенців.
  • У Києві з 24 червня і щоп’ятниці люди, які через війну змушені були залишити свої домівки, зможуть отримувати безплатну консультацію з різних питань. Зокрема, щодо працевлаштування, юридичну та психологічну допомогу.
  • Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати, зокрема основи комп’ютерної грамотності, навчаються як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету та навчаються користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

Читайте також

Про правила поведінки при ядерній та хімічній загрозах розкажуть в столичних громадських просторах VcentrіHUB

У Києві проведуть експрес-курси з української мови

Безкоштовні юридичні відеоконсультації можна отримати в кожному районі столиці

Вибір редакції

На початок