Учнів Київщини навчатимуть правилам мінної безпеки

Учнів Київщини навчатимуть правилам мінної безпеки

Учнів Київщини навчатимуть правилам мінної безпеки
Фото: Київська міська військова адміністрація/Telegram

Для учнів закладів середньої освіти Київської області кваліфіковані тренери проведуть навчання правилам мінної безпеки. Курс триватиме з вересня 2022 року по лютий 2023 року.

Про це повідомляє пресслжба Київської обласної військової адміністрації.

Мета проєкту – навчити школярів Київщини правилам поводження з вибухонебезпечними предметами. Передовсім тренінги відбудуться у тих населених пунктах, що перебували під окупацією, йдеться у повідомленні.

Сертифікованих тренерів підготують у Центрах протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту. Такі фахівці зможуть не лише розкривати технічні питання мінної небезпеки, а й формувати правила поведінки учнів з урахуванням психологічних особливостей різних вікових категорій.

Проєкт буде реалізований за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Що відомо

  • В Україні запрацював новий мобільний застосунок з мінної безпеки MineFree. Він призначений для підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухових пристроїв. Застосунок дає можливість повідомити про виявлення боєприпасів та інформувати про небезпечні території.
  • У Києві з 25 липня проводили безплатні тренінги з мінної безпеки. Протягом тижня його могли відвідати діти і дорослі.
  • 1 червня у Київській області презентували просвітницьку програму для батьків та їхніх дітей щодо небезпеки мін та снарядів.
  • Мінреінтеграції спільно з видавництвом "Ранок" розмістили для всіх охочих дитяче видання у вигляді коміксу "Мінна безпека не без ПЕКа". У доступній формі книжка пояснює базові правила поведінки та як діяти в разі виявлення мін та інших вибухонебезпечних предметів.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 167. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок