Херсонські музейники ідентифікували ще три викрадені з художнього музею картини

Херсонські музейники ідентифікували ще три викрадені з художнього музею картини

Херсонські музейники ідентифікували ще три викрадені з художнього музею картини
Херсон, розграбований військами РФ художній музей. Фото: Суспільне Херсон

Херсонські музейники впізнали на світлинах з Центрального музею Тавриди міста Сімферополь ще три вкрадені російськими окупантами картини. Про це у Facebook повідомив Херсонський художній музей.

Ще три викрадені з Херсонського художнього музею картини ідентифіковані
Викрадена картина з Херсонського художнього музею Миколи Глущенка "Натюрморт з камбалою" Фото: Херсонський художній музей

Серед ідентифікованих полотен – робота Миколи Глущенка "Натюрморт з камбалою", картина Віктора Зарецького "Українка Ганна Струк" та "Портрет Миколи Гепарда" Фелікса Кідера.

Ще три викрадені з Херсонського художнього музею картини ідентифіковані
Викрадена картина з Херсонського художнього музею Віктора Зарецького "Українка Ганна Струк" Фото: Херсонський художній музей

У дописі зазначається, що ідентифікація творів мистецтва, вивезених російськими окупантами з Херсона, триває.

Ще три викрадені з Херсонського художнього музею картини ідентифіковані
Викрадена картина з Херсонського художнього музею "Портрет Миколи Гепарда" Фелікса Кідера Фото: Херсонський художній музей

Що відомо

  • Працівники Херсонського Художнього музею впізнали одне з полотен на трьох фотографіях, зроблених у центральному музеї Тавриди наприкінці листопада минулого року. Саме в цей час російські окупанти вивезли колекцію музею з Херсона до Криму.
  • З 1 по 3 листопада росіяни вивезли з Херсонського обласного художнього музею ім. Олексія Шовкуненка колекцію картин. Частина з них "засвітилася" на фотографіях у Центральному музеї Тавриди у Сімферополі. Про те, які саме вкрадені полотна вдалося ідентифікувати, розповіла пресслужба музею 7 листопада.
  • 23 травня озброєні чоловіки в цивільному завітали до Херсонського художнього музею, які заявили про "інвентаризацію" колекції.
  • 19 липня близько 11 години військові РФ захопили Херсонський художній музей і призначили свою "директорку".
  • 1 листопада російські окупанти пограбували художній музей у Херсоні. 3 листопада поліція почала розслідувати справу, яку відкрили за фактом пограбування військовими РФ цінностей Херсонського художнього музею.
  • 7 листопада, на сторінці у Facebook Херсонського художнього музею, адміністрація виклала пост про те, що картини, викрадені з військовими РФ, "засвітилися" у Центральному музеї Тавриди у Сімферополі.
  • 22 листопада стало відомо, що російські військові при втечі повністю вкрали виставкову експозицію з Херсонського краєзнавчого музею, яку збирали понад сто років.
  • Вранці 30 листопада російські війська обстріляли херсонський художній музей імені Олексія Шовкуненка.

Читайте також

Коли казка стала реальністю: у Херсоні воїн ЗСУ став казковим героєм для шестирічної дівчинки

"Мене надихає незламний характер херсонців": художник малює місто під обстрілами

Люди йдуть до бібліотеки навіть під обстрілами: як працює єдина в Херсоні книгозбірня

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок