Шахтар здобув переконливу перемогу над Динамо в першому турі після карантину

Шахтар здобув переконливу перемогу над Динамо в першому турі після карантину Facebook Dynamo Kyiv

У 24 турі Української Прем'єр-Ліги підопічні Луїша Каштру перемогли київське "Динамо" з рахунком 3:1. Столичний клуб лишився на четвертій позиції турнірної таблиці.

31 травня донецький "Шахтар" приймав "Динамо" на порожньому НСК Олімпійському у рамках 24 туру, який став першим після понад двомісячної паузи.

Упровдовж першої двадцятихвилинки активніше діяли динамівці, нагоду відкрити рахунок двічі мав Вербич, але захист гірників діяв надійно. На 19 хвилині м'яч таки вразив ворота "Шахтаря", але після перегляду епізоду за допомогою VAR головна рефері матчу Катерина Монзуль гол Сергія Сидорчука скасувала через фол проти Тараса Степаненка з боку Дениса Попова. Захисник отримав жовту картку.

На 38 хвилині грузинський півзахисник киян Георгій Цитаїшвілі віддав блискучу передачу з глибини поля на Віталія Буяльського, який головою в падінні пробив повз голкіпера Андрія Пятова, 1:0.

Утім, вже за хвилину "гірникам" вдалося відновити паритет завдяки більярдному удару в лівий нижній кут воріт у виконанні Марлоса, 1:1 (39).

Шахтар здобув переконливу перемогу над Динамо в першому турі після карантинуFacebook Dynamo Kyiv

У другому таймі перевага була на боці "Шахтаря", який на 67 хвилині втілив її в другий забитий м'яч. Дубль оформив Марлос. 2:1.

А переможну крапку в Класичному поставив 19-річний півзахисник помаранчево-чорних Маркос Антоніо. Після подачі Ісмаїлі в штрафний майданчик м'яч влучив у поперечку і Маркос зіграв на добиванні, 3:1.

Тож, "Шахтар" з 62-ма очками продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ, натомість "Динамо" лишається на четвертій сходинці з 46-ма пунктами.