З'явилася карта пунктів обігріву на Київщині

З'явилася карта пунктів обігріву на Київщині

З'явилася карта пунктів обігріву на Київщині
Фото: ДСНС

З'явилася інтерактивна карта пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області. Про це повідомляє Васильківська міська територіальна громада.

"З метою захисту населення від переохолодження під час погіршення погодних умов у Київській області створені пункти обігріву", — йдеться у повідомленні. За посиланням можна ознайомитися з адресами пунктів обігріву.

З'явилася карта пунктів обігріву на Київщині
Скріншот з інтерактивної карти пунктів обігріву

Раніше голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба повідомив Суспільному, що на Київщині планують запустити 350 пунктів обігріву. Вони будуть забезпечені всім необхідним: від генераторів до теплих речей. Зараз комісія перевіряє пункти обігріву, щоб з 15 жовтня вони могли працювати.

Що відомо

  • Київська область на 98% готова до опалювального сезону. У постраждалих через російську військову агресію населених пунктах відновили котельні, а для модульних містечок закупили генератори.
  • На підготовку до зими з обласного бюджету виділено 40 млн гривень. Паралельно, разом із органами місцевого самоврядування, відпрацьовуються варіанти резервних джерел енергії на випадок аварійних відключень. Олексій Кулеба закликав громадян також ретельно готуватися і перевіряти стан вікон під'їздів, дахів.
  • Під час активних бойових дій на території регіону, котельням було завдано різні ступені пошкоджень. Станом на 15 серпня найбільше відремонтовано об'єктів теплопостачання у Бородянській, Білоцерківській, Бучанській та Великодимерській громадах. Решта — в процесі відновлення.
  • До початку опалювального сезону у Київській області відремонтують 690 кілометрів ліній електропередач. Також планують оновити 80 енергооб’єктів.

Читайте також

Ціна на газ для українців буде довоєнною — "Нафтогаз"

Прораховуємо різні сценарії. Кличко розповів, як Київ готується до опалювального сезону

На початок