"Нас поставили перед фактом, що ситуація погіршується". Мер Франківська прокоментував знеструмлення котелень

"Нас поставили перед фактом, що ситуація погіршується". Мер Франківська прокоментував знеструмлення котелень

"Нас поставили перед фактом, що ситуація погіршується". Мер Франківська прокоментував знеструмлення котелень
Фото: Facebook/Руслан Марцінків

В Івано-Франківську з 1 лютого вимикатимуть електроенергію у міських котельнях відповідно до графіків відключень підчерги 4.3. Про це у відеозверненні розповів міський голова Руслан Марцінків на своїй Facebook-сторінці.

"Насправді нас поставили перед фактом, що ситуація погіршується. Не знаю всіх деталей, чому, але попередили, що відключатимуть половину котелень на декілька годин. На жаль, ми на це впливу не маємо", — говорить Марцінків.

За його словами, міська влада пропонувала обласній військовій адміністрації та "Прикарпаттяобленерго" поділити місто на три частини та вимикати електроенергію рівномірно.

"Сьогодні лікарні та інші заклади мають генератори та можуть забезпечувати себе світлом. Електроенергії було б більше, якби місто було поділене на три частини. Тоді світло відключалося б почергово. Але сьогодні рішення ухвалюють обленерго та ОВА", — каже міський голова Івано-Франківська.

Це рішення є дещо несправедливим, продовжує Марцінків, оскільки приблизно у трьох сотнях об'єктів міста або менше вимикають електроенергію, або взагалі не відключають.

"Навіть "білий дім", податкова чи інші установи у вечірній час можуть відключатися, й у цьому я не бачу проблеми", — каже Руслан Марцінків.

У котельнях, які відключатимуть з 1 лютого, є генератори.

"Будемо пробувати забезпечувати їх електроенергією. Але можуть бути десь пориви, певні труднощі й проблеми з опаленням у тих, хто має централізоване опалення", — пояснює Руслан Марцінків.

Що відомо

З 1 лютого в Івано-Франківську ввели нову підчергу графіків вимкнень електроенергії — 4.3. Вона розповсюджується на міські котельні й працюватиме за графіком 8х4. Електроенергію в котельнях вимикатимуть двічі на добу — з 09:00 до 13:00 і з 21:00 до 01:00.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок