В Івано-Франківську введуть нову підчергу графіків вимкнень електроенергії

В Івано-Франківську введуть нову підчергу графіків вимкнень електроенергії

В Івано-Франківську введуть нову підчергу графіків вимкнень електроенергії
Фото: Unsplash/Amie Johnson

В Івано-Франківську введуть нову підчергу графіків вимкнень електроенергії — 4.3. Вона розповсюджуватиметься на міські котельні. Про це на радіо "Західний полюс" повідомив технічний директор "Прикарпаттяобленерго" Олег Сеник.

За його словами, підчергу 4.3. вводять для того, аби надалі не погіршувалися графіки вимкнень електроенергії.

"Ми з містом дійшли згоди, що будемо вимикати котельні за таким графіком, щоб вони працювали по вісім годин. Після того на чотири години котельні відключатимуть. У такому режимі світло вимикатиметься двічі на добу — з 09:00 до 13:00 і з 21:00 до 01:00", — розповів технічний директор "Прикарпаттяобленерго".

Зі слів Олега Сеника, до нової підчерги належать споживачі, у яких або взагалі не вимикали електроенергію, або відключали за графіками підчерги 4.2. Відсьогодні відстежити перелік адрес підчерги 4.3. можна у Viber-чаті "Прикарпаттяобленерго".

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок