У Броварах вручили повістки посадовцям міської ради

У Броварах вручили повістки посадовцям міської ради

Оновлено
У Броварах вручили повістки посадовцям міської ради
Фото ілюстративне: Суспільне

У Броварах на Київщині посадовцям, присутнім на засіданні виконавчого комітету міської ради, вручили повістки. Серед тих, хто їх отримав — мер Броварів Ігор Сапожко, старости сіл Княжичі і Требухів Артем Мороз та Андрій Цахло. Міський голова Броварів відзвітував, що територіальний центр комплектування відвідав і наказ військових виконав.

Як повідомляє місцеве видання "Трибуна Бровари", заступник начальника Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Григорьянц загалом вручив повістки 9 присутнім на засіданні виконкому.

Мер Броварів Ігор Сапожко так прокоментував цю подію: "Наші працівники вже проходили медкомісію. Але знову нас запросили на звірення обліку військової служби".

Пізніше Ігор Сапожко написав у своєму Telegram, що після отримання повістки 31 січня він уже повторно пройшов звірку облікових даних у Центрі комплектування. "Твердо переконаний, що зараз, під час повномасштабної війни, виконання вказівок та розпоряджень військового керівництва — не тільки законодавча норма, а й громадянський обов'язок кожного українця", — зазначив мер Броварів і закликав інших мешканців громади не порушувати закон та у визначений термін прибути до військкомату для перевірки облікових даних.

Старости також заявили про наміри з'явитись до військкомату. "Ми підемо на військово-лікарську комісію та задля уточнення даних. Закликаємо всіх, хто отримав повістки, наслідувати наш приклад", — кажуть старости.

Також повістки отримають ще 98 чоловіків із Броварської ОТГ. Усі, хто їх отримає, мають з'явитися у територіальний центр комплектування для уточнення облікових даних і проходження військово-лікарської комісії протягом 48 год із документами, які посвідчують особу.

Що відомо про вручення повісток українцям

Законодавством чітко не регламентується місце, де повинна вручатися повістка. Тому її можуть вручити в будь-якому місці. Про це повідомив голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Повістку не обов’язково має вручати представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Вона може бути вручена й іншими посадовими особами, передбаченими законодавством, пояснили в ЗСУ.

Командувач ОК "Південь" засудив використання карети швидкої допомоги для вручення повісток в Одесі.

У Мінцифри пояснили, що новий порядок узяття на військовий облік не передбачає, що повістки надходитимуть через "Дію".

Читайте також

У Києві запроваджують нові спецперепустки

На початок