Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті

Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті

Ексклюзивно
Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті
Проєкт павільйонів. Фото: Odesa EXPO 2030\Facebook

Одеса продовжує боротися за можливість провести технологічну виставку Експо-2030: Зеленський разом з українською командою представив кандидатуру міста у листопаді, а проєкт забудови для Одеси зробило британське архітектурне бюро.

Що мають побудувати в Одесі для того, щоб прийняти цю виставку, де її проводитимуть, скільки це коштуватиме, звідки братимуть фінансування та хто лишається головним конкурентом після виходу з перегонів Москви — розповідаємо у матеріалі.

Експо — міжнародна виставка, яка є символом індустріалізації та відкритим майданчиком для демонстрації технічних і технологічних досягнень. Вона відбувається раз на п'ять років, а її предметом змагання є інноваційні винаходи, досягнення у сфері технологій, культури, розвитку країн, розповів Суспільному директор департаменту міжнародних відносин, інвестицій та туризму одеської обласної військової адміністрації Роман Григоришин:

"Тобто, раз на п'ять років країни в одному місці зустрічаються, будують там свої павільйони та показують, чого країна досягла протягом п’яти років в технологічному плані. З історії ми знаємо, що ЕКСПО подарувало світу перший телефонний дзвінок, Ейфелеву вежу, радіо, друкарську машинку. Дуже багато винаходів були презентовані саме там".

Країну, в якій проводитимуть виставку, оберуть під час голосування послів у Франції у листопаді 2023 року. Це відбувається у кілька етапів: учасники з меншою кількістю голосів не переходять до наступного раунду, а переможцем стає кандидат, який набрав найбільшу кількість голосів.

Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті
Павільйон Китаю на виставці Експо у 2015 році в Мілані. Фото: cntraveler

Що необхідно Одесі для того, щоб прийняти виставку ЕКСПО-2030

Для того, щоб прийняти виставку ЕКСПО-2030 Одеса має виконати низку вимог:

"По-перше, це можливість розмістити неймовірно велику кількість людей протягом пів року. За останніми даними виставки, яка відбулася в Еміратах, там фізично приїхали 21 млн туристів, в Мілані близько 15 млн, в Шанхаї, в Китаї у 2010 там було близько 78 млн. Тому, це основне, базове правило — потрібно, щоб була відповідна логістика, відповідна безпека і відповідні місця для розміщення. Людям повинно бути комфортно, має бути забезпечений сервіс", — розповідає Григоришин.

Наразі логістично Одеса може забезпечити потік чотири-п'ять мільйонів людей за пів року. Цю цифру необхідно збільшити у п'ять разів, розширивши транспорту систему, зокрема з'єднавши одеський аеропорт з миколаївським, який будуть відновлювати у рамках відбудови, та київським:

"Потрібно Одесу з’єднати швидкою залізницею з Києвом, щоб Одеса стала в трьох-чотирьох годинах доступності двох київських аеропортів. Одесу треба зв’язати швидким сполученням з Європою, це не тільки дорога Одеса-Рені, це швидка вузькоколійна, можливо, залізна дорога. Потрібно в Одесі розширювати чинний аеропорт міжнародний".

Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті
Одеський аеропорт. Фото: Mintrans

Голова громадської організації “Громадська рада ЕКСПО-2030 Одеса” Євген Лєвєнберг розповів Суспільному, що модернізації потребує транспортна система, яка нині є у місті. Серед планів — побудова підвісних потягів та трамваїв і також будівництво нового терміналу та аеропорту:

"Вже є частина транспортної стратегії, яка вже увійшла у будівництво, будується дорога крізь поля зрошення, де може відбутися ця виставка. Зараз ведуться перемовини щодо тієї логістики, яка повинна бути збудована від аеропорту, залізничного вокзалу, автовокзалу... Реконструкція дамби, будівництво нових під’їзних доріг місця проведення ЕКСПО. Це переобладнання очисних споруд, які вже існують біля Євротермінала".

Громадський транспорт також потребує модернізації, розповідає Роман Григоришин:

"Має бути відповідний рівень безпеки та логістики, зокрема громадського транспорту. Та яка є на сьогодні абсолютно не відповідає і якщо ми переможемо, система громадського транспорту буде по-новому перебудована".

Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті
Трамвай №26, Одеса. Фото: Одесміськелектротранс

Де проводитимуть виставку Експо-2030

Будувати павільйони будуть на території полів фільтрації поблизу Хаджибейського лиману, проте цю територію необхідно підготувати. Для цього необхідні також і державні кошти.

"Це одна з наших переваг, тому що, як виявилось, Одеса — єдине місто серед кандидатів, які залишилися, в кого ділянка, на якій пропонується провести ЕКСПО, вона за 15 хвилин їзди від центру міста. Це поля фільтрації, про них дуже багато говорять, є багато проблем, які пов’язані з цією територією".

Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті
Проєкт павільйонів. Фото: Odesa EXPO 2030\Facebook

Проєкт, який коштував 1 млн 300 тисяч євро, виконала британська компанія. За словами Григоришина, зробити це вона зголосилася безплатно:

"У квітні вони самі вийшли на нас з пропозицією, що ми готові продовжити цю роботу. Я сказав, що це добре, що ви готові продовжувати, але навіть якби у нас були такі гроші, нас люди не зрозуміють, якщо 1 млн 300 тис. євро, така була сума контракту, якщо ми це заплатимо в період війни за цю роботу, але це можуть бути гроші на повітря, а ці гроші дуже необхідні були б для забезпечення військових тими чи іншими речами. Але, вони сказали, що готові подарувати".

Скільки коштуватиме будівництво майданчика для Експо-2030 та якими будуть джерела фінансування

Вартість будівництва основної локації та суміжних проєктів оцінюється у приблизно три-чотири мільярди доларів.

"Що важливо — це не обов’язково державні кошти, тут є певна градація. Звісно, держава якоюсь мірою буде брати участь, обласний бюджет і бюджет міста Одеса. Але це точно не більшість і не основна частина витрат. Другий блок — це фонд відновлення. Наші західні партнери зробили певну коаліцію міжнародну й обговорюється створення фонду відновлення".

Серед шляхів наповнення бюджету міжнародна допомога, кредитування, заморожені російські активи та приватні донори, які потім матимуть можливість отримати для себе павільйон на зручному місці. Більша частина коштів може піти з новоствореного Міністерства відновлення:

"І саме ось такі компанії, партнери, які захочуть бути представлені на Експо, мати свій павільйончик — це таким чином ми приваблюємо їх до нашого міста, до нашої країни та можемо використовувати їхні, скажімо так, послуги для повоєнного відновлення".

Боротьба Одеси за участь у виставці Експо-2030: які зміни мають відбутися у місті
Виставкові павільйони. Фото: Odesa EXPO 2030\Facebook

З ким Одеса конкурує за проведення Експо-2030

Серед конкурентів Одеси міста Ер-Ріяд, який Роман Григоришин вважає найсерйознішим конкурентом, Пусан та Рим:

"Була ще Москва, але була і пішла вслід за кораблем. Була проведена дипломатична ціла спецоперація, внаслідок якої прем'єр-міністр країни-окупанта вийшов в травні із заявою, що Росія відкликає свою заявку. Це велика перемога України. Я вважаю, що ми зараз вже, можна сказати, що ми вже перемогли Москву в боротьбі за ЕКСПО, ми її перемагаємо на полі бою. І ми ще за їхні гроші ще збудуємо всю цю красу".

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок