Зеленський представив кандидатуру Одеси для участі на Експо-2030

Зеленський представив кандидатуру Одеси для участі на Експо-2030

Зеленський представив кандидатуру Одеси для участі на Експо-2030
Зеленський під час представлення кандидатури Одеси. 29 листопада. Фото: Скриншот трансляції

29 листопада у Міжнародному бюро виставок президент Володимир Зеленський разом з українською командою представив кандидатуру Одеси для участі у міжнародній технологічній виставці Експо-2030.

"Чому саме Одеса? Чому саме Україна ? Чому саме Чорне море ? Цьогоріч Україна стала світовим взірцем сміливості. Мільярди людей на усіх континентах побачили, що означає українська незламність і чому російський терор не досягне своєї мети. І побачать, як Україна стане взірцем відбудови... Прийде час української перемоги, а тоді відбудова нашої держави стане найважливішим економічним, технологічним і гуманітарним проєктом нашого часу", — заявив президент.

За словами Зеленського, у 2030 році, коли українська відбудова продемонструє значну частину із запропонованих результатів, в Україні можна буде побачити на що здатне людство, коди всі народи співпрацюють заради розвитку, миру та безпеки. Президент також додав, що Чорноморський регіон — один із ключових гарантів стабільності світу, адже на роботі порту Одеси тримається добробут десятків країн.

Схід Європи також оминали для участі у виставках, тож, за словами Володимира Зеленського, варто це виправити, в ідеалі — в Одесі — місті, яке своєю економікою було поєднано з Туреччиною, Грузією, Молдовою та Болгарією, а також є багатонаціональним і мультикультурним.

Що відомо

Експо — міжнародна виставка, яка є символом індустріалізації та відкритим майданчиком для демонстрації технічних і технологічних досягнень. Вона триватиме з 26 квітня по 14 жовтня у 2030 році. Одеса стала кандидатом на проведення міжнародної технологічної виставки Експо-2030 до початку повномасштабного вторгнення. Зараз місто лишається фаворитом у боротьбі за участь в події, яка зможе залучити до 30 мільйонів туристів та мільярдні інвестиції.

Читайте також

  • Забудова та мільярдні інвестиції: які шанси, що Експо-2030 відбудеться в Одесі
  • Для Одеси розробили проєкт для участі в міжнародній виставці Експо-2030

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок