Протягом 16 років не збудували обіцяний паркінг. Прокуратура звернулася до суду

Протягом 16 років не збудували обіцяний паркінг. Прокуратура звернулася до суду

Протягом 16 років не збудували обіцяний паркінг. Прокуратура звернулася до суду
Фото: УНІАН

Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки в Оболонському районі вартістю понад 7 млн грн. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Слідство встановило, що у 2006 році товариство отримало в оренду земельну ділянку на перетині вулиці Приозерної та проспекту Героїв Сталінграда для будівництва, обслуговування та експлуатації паркінгу з торговельним комплексом.

прокуратура
Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

"Укладаючи договір оренди землі, Київська міська рада очікувала на належне виконання забудовником його умов. Однак, незважаючи на неодноразове поновлення строку оренди землі, товариство за 16 років так і не розпочало її забудову",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що будівництво підземних і наземних багаторівневих паркінгів є одним із основних напрямів розвитку транспортної інфраструктури міста. А, зокрема, торговельні комплекси забезпечують потреби жителів у товарах та послугах.

Таким чином, тривала незабудова заважає ефективному та раціональному використанню земельної ділянки в інтересах громади та завдає шкоди розвитку столиці,— інформують в прокуратурі.

Наразі судом відкрито провадження у цій справі та призначено підготовче судове засідання.

Що відомо про повернення земельних ділянок у власність громад у Києві

Землю у Київському регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава" звільнять від самовільної забудови. Господарський суд Києва задовольнив позов в інтересах столичної громади.

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Територіальній громаді столиці повернуто земельну ділянку площею 1,13 га вартістю понад 110 млн грн, що розташована на проспекті Соборності у Дніпровському районі міста Києва.

Київській громаді повернули землі на "Жуковому острові" площею понад 3 гектари, які хотіли забудувати. Їхня загальна вартість — 45 мільйонів гривень.

У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Прокуратура Києва повернула громаді 4 земельні ділянки, які вибули з комунальної власності на підставі підроблених судових рішень.

Читайте також

Переховується від слідства. Держава отримала більше 1 млн грн сплаченої застави

Закупила генератори за завищеною ціною. У Києві посадовиця завдала збитків на понад 1 млн грн

Україна отримає вдосконалену версію танків Abrams, США визнали "Вагнер" злочинною організацією. 338 день війни. Онлайн

На початок