Двох військових з Дніпропетровщини посмертно нагородили орденом "За мужність"

Двох військових з Дніпропетровщини посмертно нагородили орденом "За мужність"

Двох військових з Дніпропетровщини посмертно нагородили орденом "За мужність"
Фото: Суспільне

Двох загиблих бійців Олександра Романюка та Геннадія Гаврющенка з Синельниківського району Дніпропетровщини відзначили орденом "За мужність" III ступеня. Про це йдеться на сайті Синельниківської районної військової адміністрації.

Олександр Романюк проживав у Першотравенську. Він працював на шахті "Ювілейна", після повномасштабного вторгнення його мобілізували. Він служив старшим солдатом у підрозділі другого самохідного артилерійського дивізіону. Загинув Олександр 1 липня біля Верхньокам'янського, що на Донеччині.

Відзнаку вручили родині бійця.

Геннадій Гаврющенко – мешканець села Новоолександрівка Раївської громади. Участь у бойових діях на Донбасі він брав ще з 2015 року. Він загинув у березні на Донеччині.

Орден вручили його дружині.

Що відомо

  • Орден "За му́жність" I, II, III ступеня — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Читайте також

Матері загиблого військового з Дніпропетровщини передали орден сина "За мужність"

У боях за Україну загинули четверо бійців з Павлограда, що на Дніпропетровщині

На фронті загинули військові з Дніпропетровщини – Євген Воронін та Віталій Воробйов

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок