На війні з Росією загинули шестеро захисників з Кіровоградщини

На війні з Росією загинули шестеро захисників з Кіровоградщини

На війні з Росією загинули шестеро захисників з Кіровоградщини
Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули шестеро бійців з Кіровоградської області: Дмитро Левицький та Валентин Криворучко зі Світловодської та Олег Мельник з Олександрійської громади Олександрійського району, Валентин Ігранов зі Знам'янської та Віктор Кондратюк із Соколівської громади Кропивницького району і Віталій Гудзенко з Новоархангельської громади Голованівського району.

Голова Світловодської громади Олександрійського району Андрій Маліцький написав про загибель у війні з РФ двох жителів громади: Дмитра Левицького, 1971 року народження та Валентина Криворучко, 1993 року народження. Валентин Криворучко загинув 13 січня під час виконання бойового завдання в районі села Новомихайлівка, Донецької області. 14 січня в районі міста Бахмут, Донецької області стрілець Дмитро Левицький отримав поранення не сумісне з життям.

загиблі
Валентин Криворучко(ліворуч) та Дмитро Левицький(праворуч). Facebook Андрія Маліцького

38-річний солдат Валентин Ігранов, житель Знам'янської громади, загинув 14 січня 2023 року у боях за місто Бахмут. Повідомив про це міський голова Знам'янки Володимир Сокирко. Про дату прощання повідомлять додатково.

загиблі
Валентин Ігранов. фото з Facebook сторінки Надії Коленченко

Житель Соколівської громади, командир кулеметного відділення Віктор Кондратюк, 1968 року народження, загинув 10 січня у районі міста Бахмут. Повідомили про це на сторінці громади. Попрощалися з бійцем 17 січня.

загиблі
Віктор Кондратюк. фото з Facebook сторінки Соколівської сільради

40-річний Олег Мельник, житель Олександрійської громади, загинув 14 січня у Бахмутському районі. Повідомив про це голова громади Сергій Кузьменко. У нього залишились батьки, брат, дружина і троє дітей. Про дату поховання повідомлять додатково.

загиблі
Олег Мельник. фото з Facebook сторінки Сергія Кузьменка

19 січня у селі Левківка Новоархангельської громади прощатимуться з Віталієм Гудзенком, 1990 року народження. Повідомили про це на сторінці громади. Він загинув у боях на Херсонському напрямку 1 вересня 2022 року.

На війні з Росією загинули п'ятеро захисників з Кіровоградщини
Віталій Гудзенко. фото з Facebook сторінки Новоархангельської селищної ради

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок