У Києві знизились показники захворюваності на COVID-19

У Києві знизились показники захворюваності на COVID-19

У Києві знизились показники захворюваності на COVID-19
Фото: Gettyimages

У столиці за минулий тиждень, з 9 по 15 січня, виявили 178 випадків захворювання на коронавірус. Кількість лабораторно підтверджених діагнозів зменшилась у порівнянні із попереднім тижнем. "Пік" показників COVID-19 у Києві у 2023 році спостерігався у період з 2 по 8 січня. Водночас нині побільшало летальних випадків унаслідок коронавірусу. Від ускладнень хвороби за минулий тиждень померли восьмеро людей.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації.

За даними відомства, серед пацієнтів: 94 жінки віком від 18 до 86 років та 84 чоловіки від 19 до 86 років. Вірус також підтвердили у 21 дитини віком від 7 місяців до 15 років.

Найбільше випадків захворювання на COVID-19 виявили у Дарницькому районі — 46, у Деснянському — 31, Дніпровському районі — 22 випадки. Одужали минулого тижня 247 людей.

Усього за період пандемії у столиці зафіксовано 504 747 випадків захворювання, а також 9 403 летальних випадків від вірусу. Загалом коронавірус подолали 494 546 мешканців столиці.

Медики нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", "Універмаг "Україна". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Що відомо про ситуацію з СОVІD-19 у Києві

У столиці з 2 по 8 січня виявили 230 випадків захворювання на СОVІD-19. Перед Новим роком статистика захворювань на коронавірус у столиці не досягала двохсот випадків за тиждень. Так, у Києві за тиждень, з 19 по 25 грудня, лабораторно підтвердили 103 випадки захворювання на коронавірус.

В Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусі, продовжили до 30 квітня 2023 року.

Міністерство охорони здоров’я 20 липня дозволило введення другої бустерної дози вакцини проти COVID-19 усім людям віком від 60 років, а також людям віком від 18 до 59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу коронавірусної інфекції.

Київ отримав від МОЗ України 46 800 доз вакцини Comirnaty (Pfizer) від коронавірусу. Препарат розподілять між медичними закладами столиці.

Читайте також

"Covid продовжує робити свою “брудну” справу" — міністр охорони здоров’я про чергову хвилю коронавірусу

В Росії виявили новий штам коронавірусу ХВВ.1.5 "Кракен"

На початок