Поетичний онлайн-квартирник організувала Закарпатська обласна бібліотека імені Ф. Потушняка

Поетичний онлайн-квартирник організувала Закарпатська обласна бібліотека імені Ф. Потушняка

Поетичний онлайн-квартирник організувала Закарпатська обласна бібліотека імені Ф. Потушняка Оригінальне

Поетичний онлайн-квартирник організувала Закарпатська обласна бібліотека імені Федора Потушняка. Працівниця читальні Євгенія Напуда каже: роблять його вперше у зв’язку з карантинними обмеженнями. Поетичний онлайн-квартирник підготували до Дня слов’янської писемності й культури.

Cвої вірші читали Неля Остапів, Юлія Медюх, Катка Мучичка, Олеся Чепелюк, Ірина Міллер, Діана Вишнева та Наталія Поляк.

«Спілкувалися, звичайно, про вірші, про літературу, про важливість розвитку української культури і популяризації читання», — каже Євгенія Напуда.

День слов’янської писемності й культури офіційно відзначають в Україні 24 травня. Декан філологічного факультету УжНУ Галина Шумицька про це свято каже так:

«У час цифрових технологій, коли наші дітки уже на перших місяцях свого життя дуже вправно оцим рухом вміють сучасними пристроями користуватися… Дуже важливий той момент, коли дитина бере в руку ручку і починає виводити оті букви. А, а тоді вона називалася "аз". Применшувати роль мови, роль письма, роль того, що свого часу зробили ці (ред. Кирило і Мефодій) люди, і у зв’язку з цим ми маємо це свято — геть не можна», — каже Галина Шумицька.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди