На підприємстві "Дніпро-Кіровоград" СБУ провела обшук. Керівник водоканалу розповів, що шукали

На підприємстві "Дніпро-Кіровоград" СБУ провела обшук. Керівник водоканалу розповів, що шукали

На підприємстві "Дніпро-Кіровоград" СБУ провела обшук. Керівник водоканалу розповів, що шукали
Фото ілюстративне. СБУ

На підприємстві "Дніпро-Кіровоград" у Кропивницькому СБУ провела обшук, повідомила Суспільному речниця відомства Юлія Ткач, відповідно до ухвали суду. Керівник водоканалу Олександр Пісний розповів – його підозрюють у тому, що він заволодів бюджетними грошима в особливо великих розмірах та розповів, що шукали.

Олександр Пісний розповів, не перешкоджає слідству, готовий надати всі документи, проте слідчі вимагали для перевірки його телефон: "Прийшли з обшуком – це ж крайня міра. Я не ховаю документи, запити на них не надходили. Їх нічого не цікавило – ні комп’ютер, нічого, мене обшукали, цікавив тільки мій телефон – шукають чорну бухгалтерію. На цьому обшук завершився".

Читайте також: Роботу водогону "Дніпро-Кіровоград" після аварії відновили – 12 січня

Підозра на керівника водоканалу впала через купівлю екскаватора-навантажувача Catterpillar, говорить Олександр Пісний. "Я вважаю, що купили його на вигідних для підприємства умовах, з розстрочкою на рік, без відсотків. Коли ми купували, курс долара був 29 чи 30 гривень. А через два чи три тижні він був 40. Але вартість залишилась у гривні. Купили екскаватор у підприємства, яке займалось будівництвом робіт, і яке втратило можливість працювати через повномасштабну війну. Техніка американська, майже нова, пробіг маленький, з усіма потрібними насадками".

Відповідно до матеріалів кримінальної справи, екскаватор купили за 2 340 392 гривень.

Машину купили для Смолінського водоканалу, каже керівник підприємства. Через нестачу техніки там мали щорічні збитки на 20 мільйонів гривень. "У тому Смоліному нічого не було, якісь екскаватори 74 року. Водогін, який тягнеться від Синюхи, має дві нитки. Поки стара техніка доїжджала туди, вже її тягнуть назад ремонтувати – просто дурні гроші на ремонт, і водогін не відремонтований. Тому я впевнений, що це правильне було рішення! Окрім того, цей екскаватор за гроші надає допомогу ОТГ, місцевій владі".

Речниця СБУ результати обшуку не коментує, посилаючись на таємницю слідства.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок