Роботу водогону відновили: вода у помешкання кропивничан надійде через 6-8 годин

Роботу водогону відновили: вода у помешкання кропивничан надійде через 6-8 годин

Доповнено
Роботу водогону відновили: вода у помешкання кропивничан надійде через 6-8 годин
Фото: Міськрада Кропивницького

ОНОВЛЕННЯ: 22:46 Кабель до насоса проклали і підключили, несправність виявили. Насос на Світловодській насосній станції, де вчора сталася аварія, вже понад годину працює в стабільному режимі. Вода пішла до споживачів.

ОНОВЛЕННЯ: 18:49 У зв‘язку із тим, що насос на Світловодській насосній станції, де напередодні сталася аварія, працює нестабільно і є загроза пошкодження цього агрегата, що може мати дуже важкі наслідки, фахівці підприємства вирішили зупинити перекачку і прокласти до насоса новий силовий кабель. Станом на 18.30 насос зупинений задля перепідключення.

ОНОВЛЕННЯ: 16:17 Подача води відновилася. Енергетики запустили в роботу насос на Світловодській насосній станції о 16:10.

ОНОВЛЕННЯ: 15:54 Подача води водогоном "Дніпро-Кіровоград" зупинилася. Сталося аварійне відключення насосу на Світловодській насосній станції. На місці працюють енергетики, які намагаються запустити систему. "Коли це станеться — ми повідомимо", – повідомив керівник підприємства Олександр Пісний.

Роботу водогону "Дніпро-Кіровоград" після аварії відновили. Вода у помешкання кропивничан надійде через 6-8 годин, розповів Суспільному керівник підприємства Олександр Пісний.

Аварію на насосній станції лагодили десять годин. О 14:00 закінчили просушування і підготовку до роботи обладнання та запустили насоси.

Що відомо

Аварія сталась у Світловодську 11 січня. Під час виконання планових ремонтних робіт у машинному залі затопило насоси й шафи керування. 12 січня з 6:00 зупинили всі насосні станції.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок