Захищаючи Україну загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини

Захищаючи Україну загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини

Захищаючи Україну загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

У війні з російськими солдатами загинули бійці з п'яти громад Кіровоградської області. Юрій Гайдученко з Приютівської громади, Володимир Яровий з Онуфріївської, В'ячеслав Кобець із Новомиргородської, Іван Зайченко з Піщанобрідської та Артем Зонов Первозванівської.

34-річний Юрій Гайдученко з села Новоселівка Приютівської громади загинув під час виконання бойового завдання у місті Соледар. За інформацією голови громади Андрія Коломійцева він отримав поранення, несумісні з життям. Попрощалися з бійцем 11 січня. Його поховали на кладовищі в Новоселівці.

загиблі
Юрій Гайдученко. фото Facebook Приютівської громади

5 січня в районі міста Бахмут Донецької області загинув житель села Млинок Онуфріївської громади, солдат, стрілець-снайпер Володимир Яровий, 1989 року народження. Про дату та час поховання бійця повідомлять додатково, написали на сторінці громади.

загиблі
Володимир Яровий. фото з Facebook сторінки Онуфріївської громади

В'ячеслав Кобець із села Оситна Новомиргородської громади. За інформацією голови громади Ігоря Забажана військовий помер у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова. Про дату прощання з захисником повідомлять додатково.

загиблі
В'ячеслав Кобець. фото з Facebook сторінки Ігоря Забажана

5 січня у боях під Бахмутом на Донеччині загинув житель села Піщаний Брід Іван Зайченко. Повідомила працівниця Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Піщанобрідської селищної ради Ольга Снежкова. Попрощалися з бійцем 11 січня біля Піщанобрідського Палацу культури.

Іван Зайченко
Іван Зайченко. фото з Facebook сторінки Ольги Снежкової

За інформацією голови Первозванівської сільради Прасковії Мудрак, 31-річний житель села Степове Артем Зонов помер 31 грудня у місті Бахмут Донецької області. Про дату прощання повідомлять додатково.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок