Однорічна дівчинка з Харкова встановила рекорд, вивчивши усю українську абетку

Однорічна дівчинка з Харкова встановила рекорд, вивчивши усю українську абетку

Однорічна дівчинка з Харкова встановила рекорд, вивчивши усю українську абетку
Лана Вєтрова/Facebook

Однорічна харків'янка встановила національний рекорд, вивчивши всі літери українського алфавіту. Про це 8 січня на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

"У Харкові, під ракетними обстрілами, авіаційними ударами і повітряними тривогами ростуть юні українці, діти війни. Серед них є маленька харків'янка, яка під час війни вже стала знаменитістю, здобувши титул рекордсменки України", – написала вона.

Аліса Шматько у віці 1 рік 1 місяць візуально визначає всі літери української абетки, може розрізнити навіть літери "Г" та "Ґ".

"А візуально, бо маленька рекордсменка ще не вміє говорити", – додала Вєтрова.

Рекорд Аліси Шматько внесено до Національного Реєстру Рекордів в категорію "Діти" як досягнення України.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що семикласник Роман Гладик з міста Гайворон Кіровоградської області став одним з 20 переможців Радіодиктанту національної єдності. Школяр допустив одну помилку пропустив розділовий знак.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок