Продали марки – допомогли тваринам. Кропивницький притулок отримав корм і матеріали для вольєрів від Укрпошти

Продали марки – допомогли тваринам. Кропивницький притулок отримав корм і матеріали для вольєрів від Укрпошти

Продали марки – допомогли тваринам. Кропивницький притулок отримав корм і матеріали для вольєрів від Укрпошти
Укрпошта та Facebook притулку "Щасливий пес"

Кропивницький притулок для тварин "Щасливий пес" отримав матеріал для вольєрів та корм від Укрпошти, куплений за гроші з продажу марки "Пес Патрон". Про це Суспільному розповіла директорка кіровоградської дирекції Укрпошти Тетяна Капустіна. Нині, зі слів керівниці громадської організації "Щасливий пес" Оксани Літвінової, шукають гроші, щоб оплатити виготовлення вольєрів.

За словами Тетяни Капустіної, суму, яку витратять на допомогу притулку, визначали в центральному апараті управління компанії у Києві. Місцева дирекція не має повноважень розпоряджатися грошима: "Гроші з продажу марок йдуть на єдиний рахунок. Центральний апарат підраховує суму, яка має йти на благодійність, і розпоряджається цими грошима. Ми лише відвезли допомогу в притулок".

Оксана Літвінова розповіла, що Укрпошта допомогла на суму 100 тисяч гривень – 30 тисяч витратили на корм, 70 тисяч витратили на матеріали для десяти вольєрів: "Нам не привезли готові вольєри. Щоб їх з отриманих матеріалів зробити їх, потрібні зварювальники. За один вольєр нині беруть 5-6 тисяч. От нам, відповідно, тисяч 60 ще треба, щоб ці вольєри зробити".

Що відомо

  • "Пес Патрон" стала першою благодійною поштовою маркою України, завдяки чому, за інформацією генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, вдалося заробити понад 16 мільйонів гривень. За гроші з продажу куплять машину для розмінування, частину суми витратили на вакцини, корми та будки чи вольєри для тварин, що живуть у притулках та центрах захисту і реабілітації тварин, серед яких "Щасливий Пес".
  • Поштову марку "Пес Патрон" у Кропивницькому погасили 1 вересня 2022 року. З мільйона випущених блоків Кіровоградщина отримала 15 тисяч. Вартість однієї марки – 31 гривня, вісім з яких направляли на благодійність. За перший день продали три тисячі маркових аркушів, в кожному – вісім марок.
  • Громадську організацію "Щасливий Пес" створили 2014 року. Вона не фінансується з бюджету міста, не має офіційних спонсорів, існує за гроші благодійників. Опікуються двома сотнями тварин.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок