Станом на 08:00 22 травня у Львові та області зафіксували 1240 випадків інфікування COVID-19, з них 33 - летальні. Про це повідомила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна.
250 пацієнтів одужали.
За вчорашню добу, 21 травня, лабораторні центри в місті провели 303 ПЛР-тести, з яких 65 — позитивні: місто Львів - 31; Городоцький район - 3 (с.Братковичі - 1, с.Дубаневичі - 1, м.Городок - 1); Жовківський район - 2 (м.Дубляни - 1, с.Равське - 1); Буський район - 5 (с.Задвір'я - 1, с.Богданівка - 1, с. Красне - 1, с. Полоничі - 1, м. Буськ - 1); Жидачівський район - 2 (с. Нове Село - 1, с.Володимирівці - 1); Пустомитівський район - 10 (с. Чижиків - 4, с. Виннички - 1, с. Пасіки-Зубрицькі - 1, с.Горбачі - 2, с. Шоломинець - 2); Яворівський район - 1 (с.Івано-Франкове - 1 ); Миколаївський район - 1 (с. Новий Розділ 1); Стрийський район - 10 (с.Дашава 3, с. Добрівляни 2, м. Стрий 3, с. Дуліби - 1, м. Моршин 1).
Як повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, впродовж 21 травня на Львівщині госпіталізували 53 людини із підозрою на коронавірус, 25 - скерували на самоізоляцію.
У стаціонарах області лікують 404 хворих:
- Львівська обласна інфекційна лікарня - 174 пацієнти;
- Центр легеневого здоров'я - 57 пацієнтів;
- 8 міська клінічна лікарня - 63 пацієнти;
- 1 МКЛ - 40 пацієнтів;
- Госпіталь ветеранів війн та репресованих - 62 пацієнти;
- Стрийська міська лікарня - 16 пацієнтів;
- Кам'янка-Бузька лікарня - 5 пацієнтів;
- Стебницька міська лікарня - 4 пацієнти;
- Сокальська центральна районна лікарня - 2 пацієнти.
30 людей перебувають на лікуванні у відділенні реанімації. 12 на апаратах штучної вентиляції легень.
Нагадаємо, на «Гарячій лінії міста Львова» за номером 1580 діє окрема лінія, куди люди можуть зателефонувати й отримати всю необхідну інформацію про коронавірус, яку надає лікар-інфекціоніст: лінія працює у цілодобовому режимі.
На Львівщині пацієнтів із підозрою та підтвердженим інфікуванням коронавірусом приймають у восьми лікарнях: Кам'янко-Бузька та Сокальська центральні районні лікарні, Стебницька та Стрийська міські лікарні, обласна інфекційна лікарня, Центр легеневого здоров'я, 8-ма лікарня та госпіталь ветеранів війн та репресованих у Винниках.
Що відомо
- Кабінет міністрів запровадив в Україні з 22 травня до 22 червня так званий адаптивний карантин. Області, які відповідають певним критеріям, можуть почати другий етап послаблень карантину. Львівська область цим критеріям не відповідає.
- У Львові дозволили пересуватися групами до восьми людей та сидіти за столиками вчотирьох.
- У Львові відновили роботу поліклінік та амбулаторій. Лікарі приймають пацієнтів за попереднім записом.
- 11 травня у місті Львів розпочали частково знімати карантинні обмеження, зокрема дозволили відвідувати парки, відкрили літні майданчики та три музеї.
- 12 травня у Львові відновили роботу салони, перукарні та стоматологічні кабінети.
- 15 травня у Львові відкрили магазини з одягом та взуттям, також дозволили працювати візовим центрам. Та попри дозвіл мерії, у Львові візовий центр не відкрився.