Насосні станції водогону у Кропивницькому регулярно знеструмлюють

Насосні станції водогону у Кропивницькому регулярно знеструмлюють

Насосні станції водогону у Кропивницькому регулярно знеструмлюють
Суспільне Кропивницький

Насосні станції водогону у Кропивницькому регулярно знеструмлюють, повідомив керівник підприємства "Дніпро-Кіровоград" Олександра Пісний. Через це в помешканнях тимчасово може не постачатись вода.

Станції відключають від електрики через дефіцит в енергосистемі України.

Водопостачання у Світловодську, Олександрії, Знам’янці та Смоліному відбувається у звичному режимі.

Що відомо

Вночі відбулася атака РФ на Київ, пошкоджені об'єкти енергетичної інфраструктури — Кличко

Внаслідок атаки 2 січня ускладнилась ситуація з електропостачанням у Києві та центральному регіоні, у зв’язку з чим застосовуються аварійні відключення, повідомили в Укренерго. Станом на 11:00 2 січня ситуація в енергосистемі контрольована. Тепла погода сприяє зниженню споживання, як на свята, так і будні дні, відповідно, зменшилася необхідність застосування обмежень у денні години доби.

Втім, українська енергосистема зазнала вже 11 хвиль масованих ракетних та 14 безпілотних атак, які завдали значних пошкоджень генерації та магістральним мережам. Диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на вечірній час з метою попередження додаткових аварій. "Будь ласка, відповідально споживайте електроенергію", – закликають в Укренерго.

31 грудня на території Кіровоградської області застосували екстрене відключення електроенергії через загрозу ракетного удару по об'єктах інфраструктури області.

Читайте також

"Ми робимо безпечною місцевість, до якої повертаються жити люди". Вибухотехнік з Кіровоградщини

"Індивідуальна необхідність чекати слушного часу". Кропивницький психолог – про синдром відкладеного життя під час війни

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок