Зеленський увійшов до ТОП-50 найвпливовіших людей світу за версією Bloomberg

Зеленський увійшов до ТОП-50 найвпливовіших людей світу за версією Bloomberg

Зеленський увійшов до ТОП-50 найвпливовіших людей світу за версією Bloomberg
. Володимир Зеленський звернувся до Парламентської асамблеї ОБСЄ, 24 листопада 2022 року, фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський увійшов у список 50 найвпливовіших людей світу у 2022 році. Про це свідчить рейтинг агентства Bloomberg.

"Зеленський відхилив пропозиції США допомогти йому втекти на початку війни та за допомогою нічних звернень у соціальних мережах переконував українців, що вони переможуть. Зеленський, який здобув популярність як актор, застосував свої таланти артиста, щоб виступати перед парламентами по всьому світу та заручатися підтримкою боротьби своєї нації. Це спрацювало", — пише агентство.

Зазначається, що ЗСУ, які спочатку поступалися ворогу в озброєнні, витіснили російські війська з околиць Києва, а потім і на північному сході завдяки постачанню зброї та фінансовій підтримці з боку США, Європи та інших союзників. У листопаді українські військові здобули велику перемогу, повернувши Херсон — єдиний обласний центр, який російські сили захопили під час вторгнення.

Агентство зазначає, що війна ще далека від завершення

"Президент РФ Володимир Путін натякнув, що може вдатися до ядерної зброї, щоб спробувати змусити Україну і Захід укласти угоду, яка дозволить йому зберегти частину своїх здобутків", — пише агентство.

Очікується, що повоєнне відновлення зруйнованої економіки України коштуватиме понад 340 мільярдів доларів.

Що відомо про міжнародне визнання Зеленського

Президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року за результатами опитування читачів американського журналу Time.

За українського лідера віддали свої голоси понад 3,3 мільйона читачів (5% голосів).

Також Володимир Зеленський став "Людиною року" за версією британського видання Financial Times. Його визнали “втіленням мужності та стійкості українського народу в його боротьбі проти російської агресії”.

Американське видання Politico визнало президента Володимира Зеленського найвпливовішою людиною в Європі.

За версією американського журналу Time президент України Володимир Зеленський і Дух України стали "людиною 2022 року".

Австрійське видання Profil оголосило президента Володимира Зеленського людиною року завдяки його протистоянню російському вторгненню в Україну та ролі в об’єднанні країн Заходу.

На початок