Вітренко анонсував своє звільнення. У Нафтогазі пояснили причину

Вітренко анонсував своє звільнення. У Нафтогазі пояснили причину

Вітренко анонсував своє звільнення. У Нафтогазі пояснили причину
УНІАН

Посаду виконавчого директора, яку наразі обіймає Юрій Вітренко, скорочують задля усунення дублювання функцій, переконують у Нафтогазі. Сам Вітренко вважає, що його фактично звільняють, оскільки боротьба з РФ "не в пріоритеті".

"У рамках трансформації група Нафтогаз оптимізує внутрішню організаційну структуру, функціонал та обов'язки між підрозділами", - пояснили у Нафтогазі причини скорочення посади, передає DW.

Як повідомили у компанії, таким чином усувається дублювання функцій, спрощується взаємодія підрозділів та підвищується ефективність роботи.

"Вже реструктуровано низку функцій дивізіону "Інтегрований газ", довгострокового планування, ринкових досліджень та довгострокового прогнозування, корпоративних комунікацій, загального операційного керівництва тощо. Аналогічно буде реструктуровано функціонал виконавчого директора групи Нафтогаз", - заявили у Нафтогазі.

8 травня Нафтогаз повідомив, що призначив нового виконавчого директора з трансформації - Отто Ватерландера. Саме він відтепер відповідатиме за операційні та трансформаційні процеси.

Сам Вітренко після повідомлення про скорочення його посади заявив, що " найбільш логічне пояснення — зараз не є пріоритетом боротьба проти російської агресії, зокрема ефективний захист інтересів України у відносинах з Газпромом, нагадавши, що його команда продемонструвала "рекордні прибутки".

Вітренко також переконаний, що саме голова правління компанії Андрій Коболєв ухвалив рішення про звільнення виконавчого директора.

Що відомо

  • 13 лютого Вітренко подав позов до Печерського районного суду Києва з вимогою виконання Нафтогазом зобов'язань за трудовим договором щодо виплати премій за перемогу у Стокгольмському арбітражі, які мали заплатити до кінця минулого року.
  • Виконавчий директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив, що на тлі значного падіння цін на нафту з'явились можливості для розвитку в Україні нового бізнесу — зберігання нафти та її переробка.
  • 10 лютого Вітренко допустив, що підготовку та подачу нових скарг стосовно російського "Газпрому" до європейського антимонопольного органу та міжнародних арбітражів
На початок