В Івано-Франківську, в Університеті Короля Данила, 6 грудня показали фільм "Снайпер. Білий ворон" режисера Мар'яна Бушана. Гроші за квитки віддадуть на потреби Збройних сил України, розповідає кореспондентка Суспільного з місця події.
Вхідний квиток коштував 50 грн, для студентів — благодійний внесок від 5 грн. Зібрані гроші спрямують у благодійний фонд, розповіла співорганізаторка заходу Анна Оганян.
За її словами, ліцензію на показ стрічки вдалося отримати студентській раді університету.
"Ліцензія на цей фільм була обмежена і режисер без неї не хотів показувати фільм. Тому ми мусили писати продюсерам та дистриб'юторам. Все ж ми подолали ці перешкоди", — говорить Анна Оганян.

В основі сюжету кінокартини — історія вчителя-пацифіста Миколи з Горлівки, який з початком російсько-української війни у 2014 пішов добровольцем на фронт. Згодом військовослужбовець стає одним з кращих снайперів.
Читайте також: "Моїм надзавданням була потреба розказати світу про нашу боротьбу" — режисер фільму "Снайпер. Білий Ворон" Мар'ян Бушан

Владислав Климців прийшов подивитися фільм. Він каже, що попри нелюбов до жанру бойовиків, хотів гарно провести час.
"Я гарно проведу час, ще й зможу допомогти нашій армії. Особисто я зробив донат — 50 грн. Цей фільм раніше не бачив", — говорить Владислав Климців.
Прийшла на показ стрічки й викладачка Університету Короля Данила Олександра Пуш.
"Цей показ ми присвячуємо нашим Збройним силам України. Ми дякуємо їм за те, що вони роблять для нас. Я думаю, цей захід — дуже важливий, оскільки нам потрібно виховувати молодь саме таким чином", — каже Олександра Пуш.
Після перегляду глядачі мали змогу в онлайн-форматі поспілкуватися з режисером стрічки "Снайпер. Білий ворон" Мар’яном Бушаном.
Читайте також
- "Якщо ми не навчимося робити висновки, історія знову повториться". В Івано-Франківську презентували книгу "#Моя УПА"
- 48 благодійних заходів за пів року. Мала філармонія у Коломиї передала 100 тис. грн для ЗСУ
- На Прикарпатті показали досі невідомі фото з розкопок у Крилосі та фрагмент фільму про князівський саркофаг 1930-х років
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!