"Вільха", "Нептун", "Стугна", "Джавелін", "Байрактар" і "Хаймарс". У Кропивницькому погасили марку до Дня ЗСУ

"Вільха", "Нептун", "Стугна", "Джавелін", "Байрактар" і "Хаймарс". У Кропивницькому погасили марку до Дня ЗСУ

Доповнено
"Вільха", "Нептун", "Стугна", "Джавелін", "Байрактар" і "Хаймарс". У Кропивницькому погасили марку до Дня ЗСУ
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому, на території однієї з військових частин Національної гвардії, відбулось спецпогашення марки, випущену "Укрпоштою" до Дня Збройних сил України. Марковий аркуш містить шість видів марок із зображеннями зброї, яку нині мають українські військовослужбовці. Це "Вільха", "Нептун", "Стугна", "Джавелін", "Байрактар" і "Хаймарс". Марки об’єднали однією назвою – "Зброя перемоги". До поштових марок випустили конверт. Кіровоградська область отримала дві тисячі таких аркушів, розповіла Суспільному директорка кіровоградської філії "Укрпошти" Тетяна Капустіна.

"Марки "Укрпошти" ми будемо берегти, щоб потім показувати своїм дітям і онукам як відображення героїчної боротьби, у якій кувалась наша перемога над ворогом", – говорить нацгвардієць Іван.

Наклад маркового аркуша — 200 тисяч.

"Вільха", "Нептун", "Стугна", "Джавелін", "Байрактар" і "Хаймарс". У Кропивницькому погасили марку до Дня ЗСУ
Погасили марку Зброя Перемоги. Суспільне Кропивницький

Вартість маркового аркуша з шести марок – 90 гривень, однієї марки – 12 гривень, сказала Тетяна Капустіна: "Ця марка має благодійну складову. 18 гривень з продажу кожного маркового аркуша підуть на потреби ЗСУ".

Зі слів директорки філії, оформленням маркового аркуша займались брати-художники – Олександр і Сергій Тхаруки. Вони давно працюють з "Укрпоштою" і є переможцями всесвітнього конкурсу поштової марки. Їх марка "Комахи України" була визнана найкращою у 2018 році.

Марки можна придбати у відділеннях "Укрпошти" або замовити через інтернет.

Тетяна Шелест прийшла купити марку для своїх друзів. "На сувеніри. Вони живуть за кордоном. А ще ми благодійна організація і нашим волонтерам як презент".

Кропивничанин Сергій Ткач стежить за випуском кожної нової марки з 1987 року. "Я не колекціоную. Я займаюсь тим, що продаю марки. Тут красивий малюнок, все зрозуміло – що західна допомога, зброя наша і західна, я задоволений. Також сподобався попередній випуск ЗСУ, хороший художник той, що малював день незалежності".

Читайте також

  • У відділення "Укрпошти" Кіровоградщини надійшла у продаж марка "Кримський міст на біс".
  • За інформацією гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського, тираж марки "Кримський міст на біс" становить 300 тисяч маркових аркушів або 2,1 млн марок. За предзамовленням вже продано 85 тисяч аркушів.
  • У квітні Укрпошта випустила у продаж марку "Русскій воєнний корабль, іді …" — це відповідь українських військових з острова Зміїний на погрози російського крейсера "Москва" та пропозицію здатися. З 23 травня марку можна було купити у Кропивницькому.
  • 28 червня під час відзначення Дня Конституції України у Кропивницькому відбулося спецпогашення марки "Українська мрія". За день в області продали 15 тисяч.
  • 28 липня у День відзначення в Кропивницькому погасили марку "Доброго вечора, ми з України!"
  • З 25 серпня у Кропивницькому почали продавати марку "Вільні. Незламні. Непереможні", яку випустили до Дня Незалежності України. Спецпогашення відбулося 24 серпня біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
  • 1 вересня відбулося спецпогашення благодійної поштової марки "Пес Патрон". За день у відділеннях "Укрпошти" на Кіровоградщині продали три тисячі маркових аркушів.
  • 14 жовтня До Дня захисників та захисниць презентували поштовий блок "Слава Збройним Силам України". Спецпогашення відбулось на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок