У відділення "Укрпошти" Кіровоградщини надійшла у продаж марка "Кримський міст на біс"

У відділення "Укрпошти" Кіровоградщини надійшла у продаж марка "Кримський міст на біс"

У відділення "Укрпошти" Кіровоградщини надійшла у продаж марка "Кримський міст на біс"
фото Суспільне

У всі відділення Кіровоградської дирекції "Укрпошти "надійшла у продаж марка "Кримський міст на біс". Її спецпогашення відбулося у Києві. Окрім блоку марок, продають конверт та листівки. Суспільне дізнавалось, чи є попит на марку.

Від сьогодні блок з семи марок "Кримський міст на біс" можна купити у всіх відділеннях "Укрпошти" на Кіровоградщині. На марках зображений міст, незаконно збудований росіянам через Керченську протоку. Він з’єднує тимчасово окупований Кримський півострів з Росією. Від початку повномасштабної війни саме через нього йшли військові ешелони росіян.

8 жовтня Кримський міст був пошкоджений вибухівкою. Це частково обмежило шляхи постачання озброєння. Дизайн марки став передбаченням від його автора, розповіла начальниця відділу поштових послуг Алла Гольша.

"Художник Юрій Шаповалов працював над цією маркою ще до "Кримського мосту". На ній зображений фрагмент з фільму "Титанік". Можна сказати, що ця марка була запланована навіть трохи раніше".

Спецпогашення поштової марки в області не було. Зробили це в Києві на пішохідно-велосипедному мосту, поруч з яким влучила російська ракета 10 жовтня. Кропивничанин Сергій Ісаєнко до продажу цих марок сам надрукував конверти з "Кримським мостом".

"На жаль, цього разу не випустили спеціальний штемпель для Кропивницького, він буде тільки в Києві. Але у нас є спеціальний штемпель постійної дії".

Марку можна купувати, як окремо, так і блоком. Одна коштує – 18 гривень. Обмежень на продаж у відділеннях немає.

"Якщо брати блок, то можна придбати за 126 гривень, – сказала Альона Гольша. – Крім маркованої продукції, у нас є конверти першого дня, художні конверти не марковані і листівки. В область надійшло 4200 блоків цих марок".

Що відомо

  • За інформацією гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського, тираж марки "Кримський міст на біс" становить 300 тисяч маркових аркушів або 2,1 млн марок. За предзамовленням вже продано 85 тисяч аркушів.
  • У квітні Укрпошта випустила у продаж марку "Русскій воєнний корабль, іді …" — це відповідь українських військових з острова Зміїний на погрози російського крейсера "Москва" та пропозицію здатися. З 23 травня марку можна було купити у Кропивницькому.
  • 28 червня під час відзначення Дня Конституції України у Кропивницькому відбулося спецпогашення марки "Українська мрія". За день в області продали 15 тисяч.
  • 28 липня у День відзначення в Кропивницькому погасили марку "Доброго вечора, ми з України!"
  • З 25 серпня у Кропивницькому почали продавати марку "Вільні. Незламні. Непереможні", яку випустили до Дня Незалежності України. Спецпогашення відбулося 24 серпня біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
  • 1 вересня відбулося спецпогашення благодійної поштової марки "Пес Патрон". За день у відділеннях "Укрпошти" на Кіровоградщині продали три тисячі маркових аркушів.
  • 14 жовтня До Дня захисників та захисниць презентували поштовий блок "Слава Збройним Силам України". Спецпогашення відбулось на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок