Тернопільські спортсменки здобули срібні медалі на чемпіонаті України

Тернопільські спортсменки здобули срібні медалі на чемпіонаті України

Тернопільські спортсменки здобули срібні медалі на чемпіонаті України
Фото: Liubov Vovk

Спортсменки з Тернополя Каріна Вовк та Олеся Крисюк вибороли срібні медалі на чемпіонаті України з боксу. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Чемпіонат відбувався у Яблуниці, що на Івано-Франківщині. Участь у змаганнях взяли близько 230 спортсменів з різних областей. У змаганнях серед жінок Тернопільську обласну організацію Федерації боксу України представили Олеся Крисюк, Каріна Вовк та Соломія Голован. У своїх вагових категоріях Олеся Крисюк та Каріна Вовк вибороли "срібло", а Соломія Голован посіла п’яте місце.

Каріна Вовк виступила у ваговій категорії 63 кг. В півфінальному поєдинку вона здобула перемогу над суперницею з Дніпра, а у фіналі, змагаючись з багаторазовою чемпіонкою України, чемпіонкою світу та Європи з Києва, їй не вистачило досвіду. В результаті Каріна зайняла друге місце.

Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг і теж стала срібною призеркою турніру. Олеся в першому поєдинку за явної переваги перемогла спортсменку зі Львова, у півфіналі здобула перемогу над суперницею з Чернігова, а от у фінальному поєдинку поступилася багаторазовій чемпіонці України, фіналістці чемпіонату Європи з Хмельницького. В результаті у Олесі теж друге місце на чемпіонаті України, як і у її колеги по команді.

Дівчата є вихованками відділення боксу КДЮСШ з греко-римської боротьби та ТОДЮСШ з літніх видів спорту, представляють обласну ШВСМ та обласне відділення ФСТ "Динамо", займаються в спортивних клубах "Шкіряна рукавичка" і "Текстильник".

Олеся Крисюк та Соломія Голован навчаються у Західноукраїнському національному університеті, а Каріна Вовк – студентка факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Читайте також

  • Тернополянки здобули дві золоті медалі на чемпіонаті України з боксу
На початок