Книжковий Арсенал перенесли. Нові дати

Книжковий Арсенал перенесли. Нові дати

Книжковий Арсенал перенесли. Нові дати
.

Десятий міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" перенесено на наступний рік через пандемію коронавірусу COVID-19.

"У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал не зможе провести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" цього року й переносить його на 26-30 травня 2021", — ідеться в повідомленні пресслужби Мистецького арсеналу.

Згідно з ним, цьогоріч з 19 травня по 10 червня відбудеться дистанційна професійна програма "Книжкового Арсеналу", спрямована на посилення експортних можливостей українських видавців і залучення іноземних літературних агентів до перекладу українських книжок.

В онлайн-програмі "Література на експорт" передбачені зустрічі й воркшопи із закордонними експертами книжкової справи та українськими видавцями, серія лекцій англійською мовою про українську літературу, український книжковий ринок, грантові програми для перекладів іноземними мовами українських книжок, заплановано низку переговорів українських і закордонних видавців.

Крім того, цьогоріч відбудуться Конкурс на найкращий книжковий дизайн та Підлітковий конкурс "Антитвір".

У пресслужбі нагадали, що "Книжковий Арсенал" відбувається щороку з 2011 і є грандіозною інтелектуальною подією України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються й осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства й культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

Що відомо

  • Організатори фестивалю Atlas Weekend заявили, що через пандемію коронавірусної інфекції вимушені перенести захід на 2021 рік.
  • Через скасування пісенного конкурсу "Євробачення-2020" у зв'язку з пандемією коронавірусу YouTube та Європейський мовний союз (EBU) проведуть спеціальне онлайн-шоу "Вшанування пісень Євробачення-2020".
  • У Німеччині скасували Октоберфест-2020.
  • Фестиваль Burning Man, який щорічно відбувається у пустелі Невади (США), цього року проходитиме онлайн. Для цього Black Rock Citу збудують у Мультивсесвіті.
На початок