Фестиваль Burning Man-2020 пройде онлайн, для цього збудують Мультивсесвіт

Фестиваль Burning Man-2020 пройде онлайн, для цього збудують Мультивсесвіт

Фестиваль Burning Man-2020 пройде онлайн, для цього збудують Мультивсесвіт Facebook Burning Man

Фестиваль Burning Man, який щорічно проходить у пустелі Невади, цього року проходитиме онлайн. Для цього Black Rock Citi збудують у Мультивсесвіті.

Про це повідомляють організатори фестиваля.

Зазначається, що до такого рішення вони прийшли після тривалих суперечок і дискусій, однак ситуація з поширенням коронавірусу не залишила іншого вибору.

Організатори розповіли, що збираються побудувати Black Rock Citi у Мультивсествіті.

"Це тема 2020 року, тому ми будемо покладатися на неї. Хто би міг повірити, що це справдиться?", - йдеться на сайті фестивалю.

Зазначається, що поки немає певності, як саме все вийде та чи багато буде помилок, проте не сумніваються, що все буде цікаво та весело.

Планується, що участь в онлайн-фестивалі візьме понад 100 тисяч учасників. Деталі того, як все відбуватиметься, поки що у стані розробки.

Організатори звернулися із закликом до своїх шанувальників, підтримати фестиваль фінансово, у кого є така змога. А тим, хто нині у скруті, пообіцяли повернути кошти за вже куплені квитки.

Що відомо

  • Фестиваль Burning Man проходить з 1986 року у серпні у пустелі Невади. У 2019 році його відвідали 80 тисяч учасників.
  • Організатори визначають подію як експеримент по створенню спільноти радикального самовираження. теми фестивалю щороку різні: "Добро і зло", "Колесо часу", "Еволюція", "Метаморфози", "Я, робот" та інші.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше