Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік

Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік

Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік УНІАН

Організатори фестивалю Atlas Weekend заявили, що через пандемію коронавірусної інфекції вимушені перенести захід на 2021 рік.

"Через непідвладні нам обставини Atlas Weekend переноситься на наступний рік. У зв'язку з пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на небезпеку наших гостей, команду і артистів фестивалю, проводячи його цього літа", — йдеться у заяві організаторів.

Зазначається, що нові дати проведення Atlas Weekend — 6-11 липня 2021 року (цього року він мав відбутися 7-12 липня — ред.).

Квитки на цьогорічний фестиваль будуть діяти на AW 2021.

"Зараз ми ведемо переговори з усіма артистами, щоб повністю зберегти вже заявлений лайнап. Також на вас чекають анонси ще багатьох нових артистів, які долучаться до фестивалю в наступному році", — розповіли організатори.

Вони додали, що це найскладніше рішення, яке їм доводилося приймати.

"Останній місяць ми не втрачали надію і працювали над створенням AW 2020 року, розглядали різні варіанти виходу з кризи і до останнього вірили, що у нас буде можливість зустрітися з вами цього літа. Але спостерігаючи за розвитком подій у світі й спілкуючись з нашими європейськими колегами, дійшли висновку, що перенесення — єдине правильне рішення в цій ситуації", — наголосили організатори.

Вони зазначили, що всі, хто хоче здати квитки на фестиваль, який планувався у 2020 році, отримають назад свої кошти. Інструкцію пообіцяли оприлюднили згодом.

Що відомо

  • Фестиваль Atlas Weekend — один із найбільших музичних фестивалів України. Він проводиться щоліта у липні з 2015 року.
  • Через коронавірус скасовують фестивалі і в інших країнах.
  • Зокрема, у Німеччині скасували Октоберфест-2020.
  • Також повідомлялося, що фестиваль Burning Man, який щорічно відбувається у пустелі Невади (США), цього року проходитиме онлайн. Для цього Black Rock Citу збудують у Мультивсесвіті.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше