Ракетна атака по Запоріжжю: пошкоджені об'єкти промислової інфраструктури

Ракетна атака по Запоріжжю: пошкоджені об'єкти промислової інфраструктури

Доповнено
Ракетна атака по Запоріжжю: пошкоджені об'єкти промислової інфраструктури
Окупанти завдали ракетного удару по промисловій інфраструктурі Запоріжжя. Фото: Запорізька обласна прокуратура

Близько о півночі 4 грудня в Запоріжжі пролунали кілька вибухів. Російські військові завдали ракетних ударів по об‘єктах промислової інфраструктури міста.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв:

"Відомо, що ушкоджень зазнало одне з приватних підприємств. На цей час повна інформація щодо ушкоджень та постраждалих уточнюється. На місцях працюють відповідні служби".

Напередодні, 3 грудня, окупанти завдали ракетного удару по одному з сіл Запорізького району, внаслідок чого були пошкоджені житлові будинки та лінії електромереж.

Оновлення: Як повідомив голова Запорізької ОВА Старух, за попередньою інформацією, станом на 7 ранку 5 грудня, поранених та загиблих немає. Рятувальники продовжують працювати на місці події.

За інформацією заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, окупанти завдали удару по промисловій інфраструктурі, застосовуючи ракетний комплекс С-300.

У Запорізькій обласній прокуратурі повідомили, що одна з ракет влучила по території автосервісу. Через вибухову хвилю частково зруйнована його будівля та приміщення поруч. Інші дві — поцілили в один із промислових об’єктів міста. Пошкоджені заводські приміщення.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 285-й

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок