Усик готовий битися з Грицаєм, але лише за правилами

Усик готовий битися з Грицаєм, але лише за правилами

Усик готовий битися з Грицаєм, але лише за правилами AP

Боксер Олександр Усик відповів українському борцю Богдану Грицаю, який викликав його на бій без правил. Відео Усик виклав у своєму YouTube-каналі.

"Друже мій... Ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій? Ти кинув мені виклик і кинув у мене рукавичку. А так як в дуелі є два дуелянти... І якщо один кидає іншому виклик, то я вибираю зброю, ринг, бокс. Надалі можемо спілкуватися. Бокс. Мені не потрібні бої без правил. Я живу за правилами", – сказав Усик.

Раніше український борець Богдан Грицай викликав боксера Олександра Усика на бій без правил. Таким чином Грицай відреагував на відео Усика, в якому він нібито нокаутував так званого "диванного експерта"

"Олександр, подивився твій останній відосик, де ти намагаєшся залякувати людей. Ти що Кадиров? Чого чекаєш? Коли бити будеш? Якого благословення ти чекаєш? Від ФСБ? Тепер ти вирішив почати погрожувати всім громадянам? Я Богдан Грицай і є той диванний експерт, який стібеться з твоїх ватних відео, з твоїх малограмотних коментарів. Я той самий, кого собі на біду ти викликав на бій без правил. Без будь-яких правил, я приймаю виклик", – заявив Богдан Грицай, борець вільного стилю.

Що відомо

  • Українські боксери Василь Ломаченко й Олександр Усик знялися у документальному фільмі, знятому Російською православною церквою та Московським патріархатом в Україні.
  • У січні Василь Ломаченко опублікував скандальний ролик, у якому фігурував російський спецназ, а наприкінці — подяка за створення відео "вєжлівим людям". Саме так називали себе російські спецназівці без розпізнавальних знаків, які вторглися до Криму в 2014 році під час анексії півострова.
  • Пізніше він відповів на гнівні коментарі українців віршем, де наголошує, що "Бог для всіх один", а також відеороликом, де пригадав моменти кар'єри, коли підіймав над собою український прапор на честь перемог.
  • Олександр Усик дав інтерв'ю, у якому засудив декомунізацію й закликав тих, хто це робить, узяти мотузку й повіситися.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start