Усик про декомунізацію: "Нехай візьмуть мотузку й повісяться"

Усик про декомунізацію: "Нехай візьмуть мотузку й повісяться"

Усик про декомунізацію: "Нехай візьмуть мотузку й повісяться" УНІАН

Український важковаговик Олександр Усик не погоджується з формою декомунізації, яку проводять в Україні. Боксер вважає, що це дуже витратно й лише розділяє людей.

У інтерв'ю ютуб-каналу "ЭхоКиева" Олександр Усик висловив свою незгоду з декомунізацією в Україні.

"Я вважаю, що декомунізація взагалі не потрібна, тому що Радянського Союзу в нас немає. По-перше, якщо ми хочемо переназивати вулиці, потрібно будувати міста й робити там нові вулиці. А не переназивати старі. Це дуже витратно, й це непотрібно зараз країні. Більшості людей узагалі начхати, як називається вулиця. П'ятьом подобається, п'ятьом ні, ми лише розділимо народ.

Люди, які хочуть це робити, нехай візьмуть мило, мотузку й повісяться. Тому що вони самі народилися в Радянському Союзі. Деякі люди, що це роблять, самі були в партіях, і тепер радять, що і як робити"

"Мені головне, щоб у нас тут, всередині, розквітала квітка. Квітка - це Україна, яка розквітатиме, де буде з'являтися багато розумних і освічених людей. А не кричати: ти москаль, а ти бандерівець"

На запитання, чи хотів би переїхати до іншої країни Усик відповів: "Навіть думати про це не хочу."

Як відомо, раніше поєдинок Олександра Усика проти Дерека Чисори було перенесено попередньо на липень.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start