Мексика та Польща в матчі з незабитим пенальті зіграли внічию в першому турі ЧС-2022: турнірна таблиця

AP

Лідером квартету "С" за підсумками туру сенсаційно залишилася Саудівська Аравія.

Збірні Мексики та Польщі не визначили переможця в матчі першого туру чемпіонату світу з футболу. Поєдинок закінчився за рахунку 0:0.

Мексиканці кваліфікувалися до фінальної частини Мундіалю з другого місця північноамериканського відбору. Поляки мусили вирішувати долю путівки на світову першість у фіналі європейського плей-оф зі Швецією, яку здолали з рахунком 2:0.

Мексика в Катарі розраховує у восьмий раз поспіль вийти з групи чемпіонату світу, де на попередніх розіграшах турніру зупинялася на етапі 1/8 фіналу. Польща востаннє виходила до плей-оф у 1986 році, після чого тричі зупинялася на стадії групових матчів.

Як пройшов матч Мексика - Польща

Перші 45 хвилин зустрічі пройшли за мінімуму гострих моментів з боку обох суперників. На двох колективи в першому таймі завдали один удар в площину воріт, коли ближчими до відкриття рахунку були мексиканці.

Найбільший шанс забити Польща отримала в другому таймі, коли за фол на Роберті Левандовьскі в штрафному Мексики суддя призначив пенальті. Форвард "Барселони" вирішив самостійно підійти до м'яча, проте його удар "з позначки" парирував воротар Гільєрмо Очоа.

Мексика - Польща
Нереалізований пенальті Роберта Левандовські. AP

До кінця матчу забити перший м'яч не спромоглася жодна з команд. Підсумковий рахунок зустрічі - 0:0 - залишив Саудівську Аравію лідером квартету "С" після її сенсаційної перемоги над Аргентиною на старті ігрового дня вівторка, 22 листопада.