У Києві невідомі зіпсували графіті Бенксі

У Києві невідомі зіпсували графіті Бенксі

У Києві невідомі зіпсували графіті Бенксі
Фото: The Art Newspaper, Vladyslav Sodel/Fb

У Києві невідомі зіпсували один із настінних малюнків всесвітньо відомого художника Бенксі. Про це повідомив столичний Telegram-канал "Киев Ирпень Буча".

До графіті Бенксі на вулиці Велика Житомирська додали зображення трьох українських козаків.

На малюнку британця можна було побачити зображення статевого органу, який Бенксі творчо оформив у снаряд, що запускають російські військові. Українці доповнили малюнок символічною рамкою у вигляді зав’язаного презерватива, який тримають козаки.

Тим самим аматори видозмінили малюнок британця, роботи якого на світових аукціонах продають за мільйони доларів.

Що відомо

  • Бенксі — псевдонім, справжнє ім'я і походження художника невідомі, навколо його біографії ведуться суперечки. Є версії, що це хтось із відомих британських музикантів (зокрема, Роберт дель Ная з Massive Attack), звичайний мешканець Брістоля або навіть група людей. Сам художник наполягає, що його діяльність як автора графіті несумісна з деанонімізацією. Проте анонімність не заважає Бенксі продавати свої роботи за мільйони доларів.
  • Всесвітньо відомий митець Бенксі відвідав Україну і залишив на стінах будівель Київської області сім графіті.
  • 20 листопада один із муралів у Києві почали змінювати вуличні художники. Тоді з'явилося зображення першого козака.
  • У Бородянці Київської області планують створити музей російсько-української війни, а також розмістити там роботи англійського художника графіті Бенксі.
  • У березні на аукціоні в Лондоні анонімно представили картину "CND Soldiers", яку продали за 81 тисячу фунтів стерлінгів (3 557 469 гривень). Усі отримані кошти передали на допомогу київській міській лікарні "Охматдит", де зараз лікують поранених дітей, які постраждали внаслідок російської агресії.

Читайте також

Вуличний художник зі світовим ім'ям: хто такий Бенксі

На початок