Відключення світла і відсутність тепла. Рівнетеплоенерго пояснило зв'язок

Відключення світла і відсутність тепла. Рівнетеплоенерго пояснило зв'язок

Відключення світла і відсутність тепла. Рівнетеплоенерго пояснило зв'язок
Фото: Суспільне Рівне

Відключення світла у Рівному впливають на роботу котелень, а підключення котельні до електроенергії не гарантує постачання теплоносія у будинок, коли відключенні теплові пункти. Таке пояснення щодо перебоїв з теплопостачанням опублікували 21 листопада на сторінці Рівнетеплоенерго. Енергетики підприємству повідомили, що відключати світло в обхід котелень немає технічної можливості.

Планові та аварійні відключення електропостачання напряму впливають на роботу котелень Рівнетеплоенерго, каже речник підприємства Олексій Кривошеєв.

"У випадку відключення електропостачання або суттєвого перепаду напруги, потрібно провести перезапуск всіх систем котельні. Цей процес займає близько години. Однак, навіть якщо на котельні є електроенергія, це не гарантує доставку теплоносія до будинку. Відсутність електрики на теплових пунктах спричиняє ситуацію, коли котельня працює, теплоносій є, але немає можливості його транспортувати тепломережею і подавати до будинків", — пояснює він.

Читайте також: Ракетні удари та вимкнення електрики: як це впливає на теплопостачання у Рівному. Пояснює керівник теплоенерго

Наявність дизель-генераторів не вирішує проблему повністю. Оскільки генераторами треба забезпечити всі 29 котелень, 84 центральні теплові пункти та індивідуальні теплові пункти у 49 будинках, зазначив Олексій Кривошеєв.

"Ми звернулись до Рівнеобленерго з питанням, чи є можливість під час відключень залишити підключеними до електропостачання котельні. Однак, судячи з відповіді енергетиків, такої можливості немає технічно. Водночас у Рівнеобленерго запевнили, що візьмуть до уваги обставини ситуації та, за можливості, мінімізують відключення районів, де знаходяться котельні", — коментує речник Рівнетеплоенерго.

Відповідь Рівнеобленерго щодо відключень котелень у Рівному
Відповідь Рівнеобленерго щодо відключень котелень у Рівному. Фото: Facebook Рівнетеплоенерго

Олексій Кривошеєв акцентував, що Рівнетеплоенерго робить усе, аби не допустити критичного зниження температури теплоносія, щоб втримати тепломережу у робочому стані і уникнути ситуації, коли довелось би зливати воду.

"Просимо голів ОСББ та працівників управляючих компаній не зливати теплоносій з внутрішньобудинкових систем. Це створює додаткове навантаження на тепломережі та котельні", — зазначив речник Рівнетеплоенерго.

Читайте також

  • Запаси води: як розрахувати потребу та скільки зберігати — пояснення рівненських спеціалістів
  • Як зросли ціни на Рівненщині у середині осені. Дані статистики
  • На Рівненщині побільшало донорських рейсів. Долучилась ще одна громада

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок