У Києві та області застосовуються екстрені відключення електроенергії

У Києві та області застосовуються екстрені відключення електроенергії

У Києві та області застосовуються екстрені відключення електроенергії
Джерело: pexels.com

За вказівками НЕК "Укренерго" в Києві та області 21 листопада знову застосовані екстрені аварійні відключення. Графіки планових вимкнень тимчасово не діють.

Столиця повернеться до планових відключень світла після стабілізації ситуації в системі, інформує енергопостачальна компанія Yasno.

У Київській обласній військовій адміністрації повідомили, що на Київщині станом на 21 листопада значно зросло споживання електроенергії. Щоб уникнути масових аварій на енергообладнанні, у НЕК "Укренерго" надали розпорядження провести екстрені відключення світла.

У ДТЕК "Київські регіональні електромережі" зауважили, що на цей час графіки стабілізаційних відключень по області теж не діють.

Енергетики разом зі спеціалістами НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами й органами державної влади роблять усе можливе для якнайшвидшої стабілізації ситуації.

Що відомо

  • Раніше Укренерго інформували, що 21 листопада у всіх регіонах України з 00:00 до 24:00 застосовуватимуть планові відключення електроенергії. Аварійних відключень не прогнозували.
  • Внаслідок атак Росії близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено. 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, необхідного для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.
  • Майже по всій Україні запроваджують графіки погодинного відключення електроенергії. Це необхідно для стабілізації енергосистеми. Водночас Міненерго доручило проінспектувати графіки відключення електроенергії.

Читайте також

Ожеледиця і сніг у Києві. Понад 200 одиниць техніки очищають та обробляють вулиці

На початок