У Рівненському суді відновили справу про загибель армреслера з Кременця Андрія Пушкаря

У Рівненському суді відновили справу про загибель армреслера з Кременця Андрія Пушкаря

У Рівненському суді відновили справу про загибель армреслера з Кременця Андрія Пушкаря
Facebook Світлана Пушкар

Суддя Рівненського міського суду Володимир Доля 4-го травня скасував постанову про закриття кримінальної справи щодо ДТП, в якій загинув армреслер з Тернопільщини Андрій Пушкар. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина спортсмена Світлана Пушкар.

"Щоб винести це рішення, суд засідав тричі, заслухаючи обидві сторони. Тепер ми з адвокатом Віталій Сідоров будемо клопотати про відвід прокурорки Євгенії Омельяненко, так як дана особа вже двічі неправомірно закривала кримінальне провадження. Мені потрібне об’єктивне та чесне розслідування з усіма можливими експертизами й допитами. Але в іншому слідчому органі. Так як я не маю ні каплі довіри до прокуратури і слідства м. Рівного. Вони хід справи затоптували вже двічі", - написала Світлана Пушкар.

У січні цього року Світлана Пушкар, вдова чемпіона світу з армреслінгу Андрія Пушкаря, оскаржила постанову Рівненської прокуратури – закрити справу щодо аварії, в якій загинув її чоловік.

Про це вона повідомляла кореспондентам Суспільного.

ДТП сталася 14 листопада 2018 року на дорозі Київ - Чоп біля села Гусари Рівненської області. У машині, крім Андрія Пушкаря, були також спортсмен Олег Жох та його батько Сергій Жох. Справу закрили через два місяці. Винним визнали загиблого водія автомобіля Сергія Жоха. Про це повідомила речниця Рівненської прокуратури Світлана Осіпчук. За її словами, досудове розслідування щодо причин аварії прокуратура відновила.

Вдова Андрія Пушкаря припускає, що за кермом був Олег Жох. За словами адвоката Світлани Віталія Сідорова, у висновку судмедексперта він виявив порушення.

Армреслер з Рівненщини Олег Жох прокоментував Суспільному в січні, що він думає про перегляд справи щодо загибелі Андрія Пушкаря.

10 січня адвокат Світлани Пушкар відправив слідчим Рівненського управління поліції клопотання, щоб всі слідчі дії проводили за участю Світлани Пушкар.

Що відомо:

  • Андрій Пушкар народився 1985 року в Кременці. Навчався у Тернопільському національному економічному університеті. З 2005 року — працював там тренером з армспорту. Він - 16-разовий чемпіон світу з армспорту, 7 разів вигравав Кубок світу серед професіоналів. Володар пояса абсолютного чемпіона світу серед професіоналів у надважкій вазі. Загинув у ДТП 14 листопада 2018 року, коли їхав на чемпіонат світу до Польщі.
  • Андрій Пушкар - 15-тиразовий чемпіон світу з армспорту. Спогади його вихованців та дружини.
  • Світлана Пушкар - вдова чемпіона світу Андрія Пушкаря оскаржила постанову Рівненської прокуратури.
  • Армреслер з Рівненщини Олег Жох прокоментував перегляд справи щодо загибелі Андрія Пушкаря.
На початок