У Чернівцях за безквитковий проїзд в тролейбусах пасажирів оштрафували на майже 140 тисяч гривень

У Чернівцях за безквитковий проїзд в тролейбусах пасажирів оштрафували на майже 140 тисяч гривень

У Чернівцях за безквитковий проїзд в тролейбусах пасажирів оштрафували на майже 140 тисяч гривень
Пасажири в тролейбусі у Чернівцях. Facebook / КП "Чернівецьке тролейбусне управління"

У Чернівцях інспектори служби контролю тролейбусного управління за чотири місяці оштрафувала 962 пасажирів за безквитковий проїзд. Загалом сума штрафів становить майже 140 тисяч гривень.

Про це йдеться у відповідіСуспільне ЧернівціСкріншотВідповідь на запит Суспільного тролейбусного управління на запит Суспільного.

У липні контролери оштрафували 11 людей, у серпні – 32, у вересні – 165. Найбільшу кількість штрафів вручили у жовтні – 723 особам. Наразі штраф за проїзд без квитка складає 200 гривень.

У середньому впродовж дня по місту курсують 50 тролейбусів, для проведення контролю на лініях працюють 6 інспекторів. Загалом у тролейбусному управлінні працює 15 інспекторів служби контролю.

Що відомо

  • Нині на більшості тролейбусних маршрутів Чернівців немає кондукторів. Сплатити за проїзд можна готівкою водію, карткою або смартфоном через валідатор, мобільний додаток EasyPay чи відсканувавши QR-код для оплати через "Приват24". Також квиток готівкою можна купити в терміналах EasyPay, City24 та iBox, втім скористатися ним потрібно впродовж години.
  • З 1 жовтня валідатори у тролейбусах Чернівців не видають друковані чеки після сплати за проїзд. Контролери отримують дані про оплату з банківських карток пасажирів через термінал.
  • У Чернівцях виконком міськради підвищив тариф на проїзд в тролейбусах до 10 гривень за одну поїздку. Рішення набуло чинності 1 жовтня. Учні їздить безкоштовно, студенти сплачують 5 гривень.
  • До кінця 2022 року в тролейбусах та комунальних автобусах планують впровадити електронний квиток. Для цього мають закупити 90 терміналів, а також картки для безконтактної оплати, повідомляв Суспільному заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Читайте також

Проїзні та електронні картки в тролейбусах Чернівців: коли з'являться та скільки коштуватимуть

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок