Україну вітають зі звільненням Херсона

Україну вітають зі звільненням Херсона

Україну вітають зі звільненням Херсона
Фото: УНІАН

11 листопада українські військові зайшли до Херсона. Після того, як стало відомо, що місто повертається під контроль України, іноземні партнери почали вітати українців із цією перемогою.

Пані Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен написала, що це ще одна найочікуваніша перемога Збройних Сил України — звільнення Херсона.

"Сподіваюся, що свою відпустку влітку 2023-го проведу саме тут, на Херсонщині. Увесь світ віддає гідну шану тим, хто мужньо боронить і звільняє рідну землю. Вічна пам'ять полеглим!" — написала Анка Фельдгузен, публікуючи своє фото у Херсонському річковому порту у листопаді 2019 року.

"Мене надихають новини про те, як відважні захисники України увійшли в місто Херсон. Росія могла б завершити цю війну сьогодні, вивівши свої війська з решти території України", — написала Пані Посол США в Україні Бріджіт Брінк.

"Вітаю з поверненням Херсона до України, це важливий крок на шляху до повного відновлення її суверенних прав. Франція й надалі підтримуватиме Українців та Українок", — написав президент Франції Еммануель Макрон.

Посол Євросоюзу в Україні Матті Маасікас також прокоментував звільнення Херсона від окупантів.

"З Україною повертається і Європа. Херсон прямо зараз", — написав він.

"Претензії Росії на територію України стрімко змінюються. Лише місяць тому Кремль заявив, що Херсон назавжди буде частиною Росії", — прокоментували звільнення Херсона від окупантів у Міноборони Великої Британії.

Що відомо

  • У центрі Херсона 11 листопада зібралися люди, які скандували "Слава Україні", вітаючи українських військових. У Головному управлінні розвідки Міноборони повідомили, що місто повертається під контроль України й туди заходять частини ЗСУ. Речниця пресцентру Cил оборони "Півдня" Наталя Гуменюк повідомила, що в Херсоні "йде важка і потужна" бойова робота, а поява українських прапорів означає, що "Херсон — це Україна".

Читайте також

США передає Україні ППО Avenger та снаряди для HIMARS, ЗСУ просуваються на Півдні. 261 день війни. Онлайн

Українські військові зайшли до Херсона, триває зачистка міста. Що відомо

"Сьогодні – історичний день" — Зеленський прокоментував повернення Херсона

На початок