Кияни просять встановити в метро швидкісний Wi-Fi

Кияни просять встановити в метро швидкісний Wi-Fi

Кияни просять встановити в метро швидкісний Wi-Fi
Фото: Уніан

Запустити в метрополітені безплатний швидкісний Wi-Fi просять кияни у столичної влади. Це дасть можливість залишатися на зв‘язку з рідними, зокрема, під час повітряної тривоги. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської державної адміністрації.

"Головні переваги такого зв'язку — найвища швидкість передачі даних у поєднанні з великою кількістю одночасних підключень до мережі. Наразі мобільний інтернет не витримує того пікового навантаження під час масштабних повітряних тривог, тому кияни могли б отримати додатковий спосіб зв'язку", — зазначає автор петиції Владислав Куява.

Наразі петицію підписали майже 1300 киян. Щоб її розглянула міська рада й ухвалила відповідне рішення, необхідно зібрати 6 тисяч підписів.

Що відомо

  • Забезпечити зручність перебування на станціях метрополітену та встановити більше лавок просять жителі столиці. Відповідну петицію підтримали кияни на сайті Київської міської ради.
  • Мер Києва Віталій Кличко не підтримав петицію, щодо скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. У документі зазначається, що рішення Ради оборони міста Києва ухвалювалося з урахуванням оцінки поточної та прогнозованої безпекової ситуації в столиці, а отже буде переглянуте виключно за умови її суттєвої стабілізації ситуації.
  • Жителі Києва вимагають заборонити проведення ремонтних робіт у житлових будинках під час повітряної тривоги. Кажуть, що звуки будівельних робіт особливо у квартирі можуть лякати людей і створювати додаткову напругу
  • Петиція щодо площі Перемоги у Києві набрала необхідну кількість голосів. Кияни вимагають перейменувати площу Перемоги у Києві, а обеліск, який розташований на площі, знести. Серед пропозицій — повернути назву Галицька

Читайте також

У столичному метро з 1 листопада збільшать інтервали руху поїздів — КМДА

На початок