У столичному метро з 1 листопада збільшать інтервали руху поїздів — КМДА

У столичному метро з 1 листопада збільшать інтервали руху поїздів — КМДА

У столичному метро з 1 листопада збільшать інтервали руху поїздів — КМДА
Фото: КМДА

У київському метрополітені з 1 листопада будуть змінені графіки руху поїздів. Зокрема, у пікові години інтервали між поїздами становитимуть 4-5 хвилин, а у звичайний час 8-10 хвилин. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, фахівці постійно здійснюють моніторинг пасажиропотоків на станціях київського метро. Відповідно до цих показників відрегулювано графіки руху і збільшено інтервали між поїздами. Микола Поворозник зауважив, що такий режим роботи метро дасть змогу більш ощадно споживати електроенергію. Адже, за його словами, через постійні російські удари по об’єктах критичної інфраструктури країни ситуація з електропостачанням залишається складною.

"Утім у нашому пріоритеті залишається безпека містян і гостей столиці, тому всі пасажирські зони метрополітену залишаються із належним рівнем освітлення", — запевнив Микола Поворозник.

Що відомо

  • З першого серпня, за рішенням Ради оборони Києва, наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятимуть рух у безпечному місці. Пасажири після того, як пролунає сирена, не повинні залишатися на зупинках транспорту, а прямувати до найближчого укриття.
  • Метрополітен під час повітряної тривоги не здійснює перевезення наземними ділянками та закриває роботу станцій відкритого типу. Підземні станції працюють, зокрема як укриття.
  • Кияни вимагають встановити додаткові лави на станціях метро — відповідна петиція зібрала понад 6000 голосів. Автор петиції Віталій Дунюшкін просить подбати про більшу кількість місць для сидіння на станціях метрополітену.

Читайте також

У Києві замість частини тролейбусів і трамваїв їздитимуть автобуси

На початок