В ISW назвали далекими від реальності заклики Путіна до створення конкурентного ВПК

В ISW назвали далекими від реальності заклики Путіна до створення конкурентного ВПК

В ISW назвали далекими від реальності заклики Путіна до створення конкурентного ВПК
Президент РФ Володимир Путін, 26 жовтня 2022 року, фото: AP

Заклики президента РФ Володимира Путіна створити конкурентоспроможну військову промисловість далекі від реальності щодо проблем російського ланцюжка постачання та військово-промислової бази. Про це йдеться у звіті американського інституту вивчення війни.

В ISW зазначили, що 2 листопада Путін наголосив на необхідності забезпечити конкуренцію між російськими виробниками військового озброєння.

"Заклики Путіна контрастують із нещодавніми повідомленнями про те, що РФ закупила системи озброєння в Ірані та КНДР для підтримки своїх воєнних дій в Україні. Представник Ради нацбезпеки США Джон Кірбі заявив 2 листопада, що американська розвідувальна спільнота вважає, що Північна Корея таємно постачає до РФ артилерійські снаряди", — йдеться у звіті.

ISW раніше повідомляв, що постачання іранських безпілотників та можливих балістичних ракет до Росії, ймовірно, ще більше підвищать залежність Росії від систем озброєння іранського виробництва.

За словами аналітиків, Росія, ймовірно, домовилася про постачання зброї з Іраном та КНДР, тому що значно виснажила свої запаси боєприпасів у результаті повітряних, ракетних та артилерійських ударів під час війни в Україні і не може їх швидко поповнити.

"Залежність Росії від ізольованих держав, що перебувають під жорсткими санкціями, щодо найважливіших систем озброєнь не підтримує вимогу Путіна про те, щоб російська військова промисловість стала висококонкурентною і задовольняла потреби російських збройних сил у будь-який короткий період часу", — йдеться у звіті.

Читайте також

Росія вдарила по енергооб`єкту в Кривому Розі, ООН відхиляє заяви РФ про "біологічну зброю". 253 день війни. Онлайн

В ISW оцінили імовірність участі Білорусі у війні проти України

На початок