У МЗС назвали "вкидом" публікації у фінських ЗМІ про нібито "контрабанду" зброї з України

У МЗС назвали "вкидом" публікації у фінських ЗМІ про нібито "контрабанду" зброї з України

У МЗС назвали "вкидом" публікації у фінських ЗМІ про нібито "контрабанду" зброї з України
Фото: Facebook Олег Ніколенко

У фінських ЗМІ з’явилася інформація про нібито потрапляння зброї з України в руки криміналітету Фінляндії. У МЗС спростували цю інформацію та назвали її "російським вкидом".

Як повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, українське посольство в Гельсінкі звернулося до фінської поліції задля отримання деталей. У відповідь фінська сторона повідомила про відсутність підтвердженої інформації або яких-небудь конкретних фактів поставок контрабандної зброї з України.

"Під час розмови посол Фінляндії в Києві також не підтвердив оприлюднену в фінських ЗМІ інформацію. Вкид новини про нібито контрабанду зброї з України до Фінляндії – чергова російська дезінформація. Росія продовжує докладати зусиль задля дискредитації міжнародної військової допомоги нашій державі. Мета такої російської інформаційної операції – викликати в європейців страх щодо того, що зброя, яку їхні уряди передають України для протидії російській агресії, обернеться проти них самих, потрапивши в руки кримінальних елементів", — зазначив Ніколенко.

Що відомо

  • У МВС України спростували дані інтерв’ю видання Yle зі старшим комісаром Національного бюро розслідування (Keskusrikospoliisi) Крістером Альгреном у якому він заявив начебто про факти контрабанди зброї з України. У МВС наголосили, що кремлівські пропагандисти "охоче провокують створення небезпечних міфів та вигадок про процеси, які відбуваються в Україні".
  • У середині жовтня Росія запустила дезінформацію про нібито закриття посольства Сербії в Україні, яке насправді припинило роботу у Києві більш ніж пів року тому. у МЗС спростували фейк.

Читайте також

Масовані ракетні удари по критичній інфраструктурі України, погодження "зернового коридору". 250 день війни. Онлайн

На початок