"Карпатський експрес": Ужгород та Івано-Франківськ планують об'єднати залізничним сполученням

"Карпатський експрес": Ужгород та Івано-Франківськ планують об'єднати залізничним сполученням

"Карпатський експрес": Ужгород та Івано-Франківськ планують об'єднати залізничним сполученням
Фото ілюстративне: Суспільне

Між Ужгородом та Івано-Франківськом планують створити залізничне сполучення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За словами голови Закарпатської ОВА, залізничний маршрут з Ужгорода до Івано-Франківська пролягатиме через такі пункти призначення: Ужгород – Тересва – міжнародний залізничний пункт пропуску "Тересва – Кимпулунг ла Тиса" – міжнародний залізничний пункт пропуску "Ділове – Валя Вишеулуй" – Берлибаш – Рахів – Івано-Франківськ.

"Йдеться про транзитний транспортний коридор через територію Румунії по широкій колії без пересадок. Відкриття цього сполучення орієнтоване на проїзд у міжнародному сполученні (тільки за біометричними закордонними паспортами)", — повідомив голова Закарпатської ОВА.

Віктор Микита додав, що для з'єднання залізничного сполучення на кордоні необхідно зробити 17 кілометрів колії. "Також окремого обсягу робіт та часу потребують два мости на маршруті на території Румунії. Для слідування вже готові дизель-поїзди, які очікують на введення у відповідні маршрути", — йдеться у повідомленні голови ОВА Закарпаття.

За його словами, румунський префект повіту Марамуреш Рудольф Штаудер повідомив, що "румунська сторона зробить усе можливе, щоб завершити роботи та з'єднати колії на пунктах пропуску до кінця року".

Читайте також

  • Обстріл Дніпра, "Армія відновлення", росіяни розграбовують Херсон. 245 день війни. Онлайн;
  • Виробник NASAMS передав два комплекси США. Їх направлять в Україну;
  • Росія втратила у війні проти України майже 69 тисяч військових — Генштаб;
  • 430 дітей загинули унаслідок війни — прокуратура.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок