У Генштабі Британії відкинули звинувачення Росії щодо ескалації війни з боку України

У Генштабі Британії відкинули звинувачення Росії щодо ескалації війни з боку України

Голова комітету начальників штабів Збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радкін поговорив телефоном із начальником Генштабу ЗС Росії Валерієм Герасимовим, в якій відкинув звинувачення російської сторони у тому, що Україна нібито готується до дій, які сприятимуть ескалації війни.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

У британському оборонному відомстві повідомили, що ця розмова відбулася за ініціативою російського міністерства оборони.

"Начальник Генштабу відкинув звинувачення Росії у тому, що Україна планує дії для ескалації конфлікту, і підтвердив незмінну підтримку Великою Британією України. Військові лідери погодилися з важливістю підтримки відкритих каналів зв’язку між Великою Британією та Росією для управління ризиком прорахунків і сприяння деескалації", — йдеться у повідомленні Міноборони Сполученого Королівства.

Що відомо

  • 23 жовтня міністр оборони російської федерації Сергій Шойгу здійснив низку телефонних дзвінків своїм колегам зі США, Франції, Великої Британії та Туреччини, під час розмови з якими він намагався переконати їх у тому, що Україна готується використати у війні з Росією "брудну ядерну бомбу".
  • Після цього глави зовнішньополітичних відомств США, Франції й Британії виступили зі спільною заявою, засудивши спроби Росії звинуватити Україну в готовності застосувати "брудну бомбу" на власній території й підтвердивши підтримку України.
  • Президент України Зеленський заявив, що Шойгу влаштував "телефонну карусель", а голова МЗС Кулеба додав, що заяви Шойгу "є брехнею настільки ж абсурдною, настільки й небезпечною".

Читайте також

РФ має знати, що ядерний удар по "центру прийняття рішень" матиме пропорційну відповідь — Зеленський

Путін не справляється з військово-стратегічними цілями — головнокомандувач Збройних сил Великої Британії

На початок